Kass - Kerry s. 08/06/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 25/12/2015 - 22:54
Kerry loodab leida kannatlikku, hoolivat ja rõõmsameelset inimest, kes võidaks vaikselt ta usalduse ja vallutaks ta südame.
Sirutan käpad ja palun ma SIND,  võta päriseks endale MIND...
Kass - Kerry s. 08/06/2012
Nimi: 
Kerry
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Harjumaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KUS ON KERRY PÄRIS ISIKLIK INIMENE?
Kaunis, sõbralik ja tõeliselt armas Kerry on juba peaaegu kaks aastat ootamas oma õiget kodu. See aeg on olnud pikk ning nende kahe aastaga on jõudnud ta saata koju oma viimased kaks vahvat poega, kolida hoiukodust kassituppa ning tutvuda paljude erinevate nägudega.

Kuid mingil veidral põhjusel ei ole Kerry siiani oma inimest leidnud. Võib-olla on asi selles, et Kerry ei jookse koguaeg inimestele uksele vastu, sest ta lihtsalt enam ei jõua korduvalt pettuda. Võib-olla on asi selles, et Kerry pilk millega ta inimest vaatab ei tundu esmavaatajale kõige sõbralikum. Või on hoopiski asi selles, et tegu ei ole enam armsa triibulise kassipojaga, vaid hoopiski umbes nelja-viie aastase kassiprouaga.

Kahjuks ei tea me, miks ei ole siiani tulnud Kerryle seda õiget inimest, kuid üks on kindel- ka täiskasvanud, kolmevärviline triibik väärib suurepärast kodu. Kerry armastab kõrvatagant sügamist. Vahepeal ei pea paljuks ka sulepulgaga mängida. Eriti hea on see, et Kerry ei ole kass, kes tahaks meeletult palju tähelepanu või hooldamist. Ta küll armastab inimest, kuid vähemalt sama palju armastab ta ka omaette aega ja olemist.

Kerry on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ning parasiitidest vaba.

Sirutan käpad ja palun ma SIND,
võta päriseks endale MIND.

15.05.16
Kerry läks koju :)
Suur aitäh Kerry uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.