Kass - Kentuk s. 21/05/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Kentuki tavapärane nägu- lihtsalt numpsukas
Selline on Kentu maailm... Läbi pisikese puuri varbade... Iga päev, iga nädal, juba pikki kuid, istub Kentuk oma puuris ja loendab minuteid ootates oma inimest...
Kentuk on leidnud omale kassitoas mõnusa pesapaiga, kuid kindlasti eelistaks ta päris oma pesapaika päris oma kodus.
Nii ilus, nii puhas, nii omapärane, nii isepäine, nii pikkade vurrudega, nii laheda näoilmega, nii tore, nii musi- super kass, või mis? Miks ta siis ikka veel kassitoas ootab ja ootab oma kodu?
Nimi: 
Kentuk
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kentuk on sõbralik sülekassi-tüüpi silmarõõm, kuid ta ei sobi teiste isaste kassidega ning selle tõttu peab ta oma kodu ootama kassitoas puuris. Kaslasele pole aga ühe kuupmeetri suurune elukeskkond just kõige meeldivam koht, kus aja möödumist oodata.
Kentuki hing igatseks põrandat, kus lösutada, kratsipuud, kus mõnuleda ja inimest, kelle kaisus nurruda. Kuid ta kardab, et ühe pisikese inimestele mitte nakkuva viirushaiguse pärast peljatakse teda rohkem, kui teisi hüljatud kasse. Aga üldse ju ei peaks, eelarvamused teevad isegi nii toreda kassi elu veel raskemaks, kui see niigi siiani olnud on.

Kentu ei ole ära teeninud puuris olemist, ta on tõesti südamlik kassinoormees, kes elas hoiukodus ka 3-aastase lapsega, oma tollase parima sõbraga. Ta sobib suurepäraselt nii laste, täiskasvanute kui teismeliste inimestega. Peaasi, et oleks keegi, kes kasvõi paar paid päevas teeb. Ka vaid paar paid päevas oleks parem, kui kassitoas puuris istudes mööduvaid minuteid lugeda ning kaisust ja kratsipuust unistada.

Kentu on vaktsineeritud, saanud regulaarselt ussirohtu, kastreeritud, kiibistatud ja vägagi valmis kolima. Kasvõi hoiukoju, peaasi, et tal oleks seal keegi, kelle käest vahel pai saada ja diivaninurk, kus nurruda. Ega Kentuk õue ei tahagi, küll tahaks ta aga suuremas ruumis jalutada, kui ruutmeetrisel pinnal.

Palun täida ära meie kiisuvõtja küsimustik https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGFfNE9pRkNGR3cwTVZ...
Ootame Sinu kirja kassituba@varjupaik.ee

FIV EI OLE INIMESELE NAKKAV! Rohkem saab FIV-ist lugeda siit:
http://aedjakodu.tarbija24.ee/1206490/kassiaids-ei-tahenda-kiisu-jaoks-s...
FIV on teinud Kentule suured-suured vesipõsed, mis teevad ta hoopis teistsuguseks. Samuti tuleb vahel Kentukile väga vahva ilme, kuna ta üks kihv on eemaldatud - aga seda ilmet peab ise nägema!

Jaanuar 2014.
Kentukil on nüüd oma kodu :)
Suured tänud kodupakkujale!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.