Kass - Ken s. 20/05/2015

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 30/01/2016 - 10:15
Pesaleidja pilt 08/09/2015 - 21:18
Pesaleidja pilt 08/09/2015 - 21:18
Ken on krutskeid täis kassipoiss, kes ülekõige armastab mängida.
Nimi: 
Ken
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Ken, kassipoiss täis ülevoolavat elujõudu – noor, energiline, meeldejäävalt ilusate silmadega, ülimalt mänguhimuline ja seltsiv – ei karda võõraidki. Kui alul ehk ongi kerge distantsihoidmine ja võõristus, siis mäng ja uudishimu kaotavad selle imekiiresti.

Kõik mänguasjad on teretulnud, sest Ken soovib vaheldust – mänguasjad ammenduvad tal suhteliselt kiiresti. Aga igasugused rippuvad-lipendavad lindikesed ja paelakesed – oo, selle vastu ei saa ju ükski kass ja Ken ei ole siin mingi erand. Tundub, et ta lausa põeb raskekujulist saapa- ja kingapaelafetišit :) (Arvatavasti on see vist tõuspetsiifiline, pärilik ja ravimatu haigus, ehh!) Hommikuti pakub Ken hoiuperemehele alati lahkelt oma abi kingapaelte sidumisel! (No arvatagi, et hoiuperemees ei saaks üksinda hakkama ja pusiks oluliselt kauem!)

Suures mängulustis kipub mõnikord korterist väheks jääma ja paistab, et Ken oma energilisuse ja uudishimuga avastaks meeleldi palju suuremaid vahemaid kui seda võimaldab tema praegune kahetoaline eluase.

Puhkusest oskab Ken samuti lugu pidada, eriti kõrgelt hindab ta voodis puhkamist – magada meeldib poisil voodis teki all – kuniks palavus ta sealt välja peletab ... Siis tuleb korraks "jahtumas" käia ning seejärel uuesti uurida võimalust teki alla pääsemiseks ...

Teiste kassidega seltsib Ken kenasti – mängukaaslased on ju alati teretulnud! Järjekindluse ja kangekaelsusega ta samuti ei koonerda ning annab kehakeele ja näudega selgelt mõista mida tahab, aga kui olla ise piisavalt järjekindel, siis avaldub noorhärra üürata õppimisvõime: sõna "EI" tähenduse on poiss juba peaaegu selgeks saanud, iseasi muidugi, kas selline pedagoogiline väljakutse ka neljakäpaveolise noorsandi poolt alati aktsepteeritav on ... Nii et, khm!, tuleb ka endal mõnikord kangekaelsust üles näidata ja oma sõna(de)le kindlaks jääda. :)

Igatahes on tegu ühe ütlemata agara, aruka, laheda ja iseteadliku euroliidu kasskodanikuga, kes teab oma õigusi ja veel paremini tulevase eestkostja kohustusi tema suhtes... Aga ärge ehmatage, oma suursuguse armulikkusega annab ta ka aega endaga kohanemiseks :)

Ken elab Tartus ja kindlasti on talle külge jäänud pisut akadeemilist hõngu!
Ken'il on pärisoma kiip ja parasiite ei ole.

30.03.16
Ken leidis oma kodu :)
Suured tänud Kenile kodu andnud perele!

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.