Kass - Kelly s. 09/05/2009

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 09/03/2017 - 09:48
Pesaleidja pilt 04/02/2017 - 10:06
Pesaleidja pilt 10/09/2016 - 11:44
Kass - Kelly s. 09/05/2009
Nimi: 
Kelly
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tõrva, aitame transpordiga
Kontaktisik: 
Erika
Looma andmed : 

Kelly on hoiukodus. Istub aknal ning vaatab ja ootab…

Kellyle meeldibki omaette olla ja aknast välja vaadata, aga ikkagi on hoiuinimesel tunne, et ses pilgus on ka kübeke ootust. Ja lootust. Lootust leida see oma inimene, kes armastaks Kellyt just sellisena nagu ta on – titepõlve lollused on tehtud, elutarkust aastatega kogunenud omajagu ning head kombed ära õpitud.

Kelly on rahulik ja kombekas. Tagasihoidlik ka! Ta ei nori kunagi teistega tüli, ta ei käi laudadelt-kappidelt asju maha ajamas ning üldiselt eelistabki ta võõraid ja teiste asju mitte puutuda. Inimest jälgib ta eemal. Ainult siis kui kõhuke väga tühjaks läheb kõnnib Kelly inimese kõrvale või niisama ligidale, vaatab oma ilusate silmadega hoiuinimesele otsa ning ootab vaikselt, et teda märgataks …

Kassineiu on pärit Tõrva tänavatelt. Tema emme oli pärit kellegi kodust aga osutus üleliigseks ning aeti tänavale. Paraku ei jagunud aga karmis tänavaelus talle piisavalt õnne ja – imepisike Kelly pidi üksinda hakkama saama. Saigi. Jooksis suuremate kasside käppade vahelt kiiresti toidukausi juurde ja sama kiiresti silkas ka minema. Aega läks, kuid juba mõnda aega on Kelly soojas toas ja ootab.

Ta ei ole küll päriselt veendunud, et tema kasuka sasimine ja paitamine maailma kõige toredamad tegevused on, aga anname talle veel veidi aega. Ja loodame, et paisaamist peab Kelly asjaks, mida tohib teha vaid päris oma inimene.

Kui soovid Kellyle kodu pakkuda, siis täida palun kiisuvõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/kiisuvõtja-küsimustik ja kiisu hoiukodu võtab teiega ühendust!

Lisainfo: erikasolom@gmail.com

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.