Kass - Keidi s. 01/03/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 26/05/2017 - 20:02
Pesaleidja pilt 26/05/2017 - 20:04
Pesaleidja pilt 26/05/2017 - 20:02
Pesaleidja pilt 26/05/2017 - 20:02
Nimi: 
Keidi
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

MALBE JA VAGUR KEIDI

Igas seltskonnas on tegelasi, kes tikuvad esile, püüavad kõigi tähelepanu, staaritsevad. Ega muud pole neile ette heita, kui vaid seda, et nende pärast on keeruline märgata võluvaid olendeid, kes eemal omaette hoiavad.
Keidi on täpselt selline - silmatorkamatu, ent ometi nii malbe ja armas. Tänulik iga hooliva silituse ja iga pakutud maiuse eest. Ta teab, et ühel päeval kõnnib kassitoa uksest sisse inimene, kes mõistab teda, on temaga samal lainel. Eelistab kogu seda mürglit vaadata eemalt. Tahab just sellist kassi nagu tema.

Rahumeelne ja pailembeline Keidi on paariaastane kass, kes veetis oma elu esimesed aastad üsna metsiku olemisega kassikoloonias. Pärast varjupaiga püügiaktsiooni kolis kogu koloonia koos hoiukoju - see oli sellisele metslaste kambale päris suur elumuutus. Esimestel nädalatel veetsid nad rohkem aega mööda seinu üles ronides ja end kappide alla litsudes.

Hoiukodus veedetud kolme kuu jooksul harjusid kassid inimestega igaüks omas tempos. Keidi oli täiskasvanud kasside hulgast üks esimesi, kes õppis paisid nautima ega peljanud enam inimese lähedust. Nüüd, kus ta Tallinna kassitoas kodupakkumisi ootab, on ta jätkuvalt malbe ja vagur ning saab väga hästi läbi teiste kassidega. Ta soovitab kõigil sügavalt kahelda üldlevinud arvamuses, et tänaval sündinud kassist lemmiklooma ei saa. Et selline kass jääb alatiseks metsikuks ja inimpelglikuks. Igaühest tõesti ei saa, aga Keidi on küll juba mitme valgusaasta kaugusel sellest, kus tema tee alguse sai.

Keidi on kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ning saanud parasiitidevastase tõrje.

Kui tahaksid sellele vagurale loomakesele päris kodu pakkuda, siis täida ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja tule teda kassituppa vaatama.

Et kassivõtmine oleks muretum, tuleb Pesaleidjast adopteeritud kassiga kaasa Royal Canini kingipakk.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.