Kass - Kaunitar Bella s. 18/03/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Bella on tõsiselt üks kõige armsamaid ja suure südamega kasse vist peaaegu kogu Eesti peale kokku.
KODU OTSIB KASS, KES TEAB MIS TÄHENDAB OLLA HÜLJATUD!
Bella on kõige kassisõbralikum kiisu, keda hoiukodu üldse näinud on.
Imekaunis Bella :)
Nimi: 
Kaunitar Bella
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Bella on tõsiselt üks kõige armsamaid ja suure südamega kasse vist peaaegu kogu Eesti peale kokku. Mõelge ise, kui teid peaksid erinevad inimesed kahel korral hülgama, siis kui väga teie tahaksite enam kedagi kunagi usaldada? Aga Bella usaldab, ta usaldab kohe nii palju, et laseb vabatahtlikel sügada isegi oma kõhualust. Kui paljud hüljatud ja isegi mitte hüljatud kassid seda teha lubavad?

Bella sobib kokku elama ka teiste kassidega, sest ta on pidanud viimased paar aastat elama tihedalt koos paljude kassidega. Seega oleks Bella ka ideaalne seltsipreili mõnele teisele kodus muidu üksinda igavlevale kassile.
Ja mis on veel eriti hea, Bella on vaktsineeritud, kiibitud, steriliseeritud ja parasiitidest vaba, seega ei pea uus kodu niipea, ilma suurema põhjuseta, võtma ette teed arsti juurde.

Varasemalt:
Mäletate seda kaunist Bellat, kes peale kahe aasta möödumist lõpuks septembris koju läks?
Kahjuks ei sujunud tema uue elu algus kuigi hästi ning Bella on taas koduootel. Bella endine omanik nimelt leidis, et Bella ei ole enam nii armas ja lihtsam on anda ta tagasi, sest koju lisandus väikene armas ja nunnu kassipoeg.
Bellale mõjus kolimisest tingitud stress väga raskelt. Möödus ikka päris mitu nädalat enne, kui teda oli rohkem näha kui ainult pesakastis. Tänaseks päevaks naudib Bella taas paisid ning on õppinud taas tundma ennast koos inimesega mugavalt.
Nüüd loodab nii Bella kui tema hooldaja, et kusagil seal teiselpool arvutiekraani on üks kodu, üks või siis mitu inimest, kes suudaksid teda armastada ja hoida täpselt nagu iga teist pereliiget.

Bella on kõige kassisõbralikum kiisu, keda hoiukodu üldse näinud on. Ta eelistab kaklemisele kaissu pugemist ja üksteise hellitavalt puhastamist. Seega sobib suurepäraselt perre, kus on kass või kaks ees.
Täismetsikust inimesi paaniliselt kartvast tänavakassist on saanud ülimalt pailembeline kaisukiisu. Bella meelistegevuseks on diivanil pai lunimine, ise samal ajal lemmikumaid paikohti käe ette sättides. Eriti hea on kõhu alt sügamine. Viimasel ajal on hoiukodu perenaine ärgates tihtilugu avastanud, et selja soojendajaks on lisaks tekile ka Bella, kes inimese ärkamise peale hommikutervituseks nurrulaulu viisi üle võtab.
Bella on kaunis, rõõmus ja suurepäraste kommetega kassitüdruk, kes on väga valmis päris oma koju kolima.

06.12.13
Hoiukodu kirjutab:
Meie arglik poolnähtamatu kass on palju muutunud. Tundub, et Bellale on mõjunud hoiukodus elavad kassipojad väga värskendavalt. Nimelt on arast voodialusest preilist saanud palju julgem kass. Bella armastab kõrgust, pole mingi probleem ronimispuult sektsiooni peale ronida ning sealt edasi juba riidekapi otsa.
Viimase aja uusimaks harjmuseks on unelaulunurr. Nimelt kui hoiukodupere hakkab magama jääma, siis Bella hüppab ronimispuu ühele astmele ning hakkab pere vaadates nurruma, täpselt nagu üritaks unelaulu laulda.
Kahjuks aga pelgab Bella veel natukene külalisi ning kõvemat kolinat, aga küll ka see varsti üle läheb.

10.01.14
Hoiukodu kirjutab Bella vahepealsest arengust:
"Hommikul ärgates jookseb Bella minu kõrval
kööki. Sügab ennast vastu uksepiita, prügikorvi, külmkappi ning teeb rõõmsalt näuu (kuus kuud pole ta üldse peale susina teist häält teinud) ning lubab endale pai teha. Kui siiani on ta diivani kõrval oodanud/luninud oma ampsu kui meie sööme, siis eile hüppas käetoele minust vaid 15 cm eemale ning lõpuks julges isegi näpuvahelt kala võtta. Ronimispuul lubab juba täitsa vabalt endale pai teha."

Bella ootab oma kodu Pesaleidja kassitoas.

02.07.15
Meie kaunitar läks uude koju :)
Suur-suur aitäh Bellale kodu pakkunud perele!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.