Kass - Kaunis Säde s. 02/05/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Säde on pisikene ja õrn kassitüdruk, kes tahab palju tähelepanu ja hellust
Pesaleidja pilt 16/09/2013 - 08:23
Kõige suurem kaisukas :)
Sõpsid :)
Nimi: 
Kaunis Säde
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

1.mail liitus Pesaleidja Kassitoa teiste kassidega noor Säde, kes leiti Tallinnast, Sõle tänavalt. Sädemel on pea peal must triip ning eriti ilus roosa nina. Tegu on sotsiaalse ning väga sõbraliku preiliga, kes eelistaks koos mitte elada 30ne teise kassiga, vaid pigem oma kodus.
Sädemekesele on Pesaleidjate poolt väga õige nimi pandud - Säde. Sõna otseses mõttes säde..
Iseloomult on Säde väike preili, kellel on särtsakas iseloom. Ta on pisikene ja õrn kassitüdruk, kes tahab palju tähelepanu ja hellust. Igal võimalusel ta magaks süles ja öösel rinna peal. Igal tegevusel on ta alati
käpp, olgu see siis koristamine, söögi tegemine, kiisu kakapoti puhastamine või niisama teleka vaatamine. Alati on tema nina ka tegevuse poole suunatud.
Eriti meeldib Sädemekesele mängida! Kui esimestel päevadel hoiukoju tulles ta mänguasjadest ei huvitanud, siis nüüd on lood sootuks muutunud. Nii kui
pall veereb või suletutt liigutab, on preili kohal ja annab endast kõik, et mäng võimalik kaua kestaks. Teate mis? Säde on üks parimaid pallitoojaid!
Iga kord kui talle ta pisikest rohelise-kollase kirjut palli visata, toob Säde selle hambus viskajale tagasi, et ta veel ja veel palli taga saaks ajada.
Säde on ka väga tubli puhtusehoidja. Kiisu teab ideaalselt kuhu tuleb häda teha ja et pärast tuleb ka korralikult peale kraapida. Kiisu teab ka seda, et mööblit ei tohi kraapimismatina kasutada. Küll on natukene probleeme diivanilaual magamisega .. Seal on ju hea jahe ja suurepärane ülevaade kogu toale..
Kui kassidel üldiselt küünte lõikamine ja kammimine meelistegevuste hulka ei kuulu, siis Sädemekesel ei ole nende vastu midagi. Küüned saab ilma vastuhakuta lõigatud ja kammimine on ju nii tore.. Vahepeal saab kammiga natukene maadelda ja oma karvatutte rünnata. Mis saab veel toredam olla! :)
Aga miks Sädemekesele õige nimi on pandud? Aga ikka sellepärast, et ta on küll imearmas ja hea kiisutüdruk, aga kui talle ikka ei meeldi, et teda
liiga hoogsalt paitatakse või kiusatakse, siis ta oskab seda kenasti
väljendada :) Ja seda kõike inimese käsi lõhkumata.
Peaaegu oleks juba kõige toredama osa unustanud :) .. Kui Sädemekesega rääkida, siis vastus saamata ei jää! Ta on üks ütlemata jutukas neiu, kui temaga rääkimist alustada ja tal parasjagu krutskeid täis tuju on :)

Säde on preili, kes sobib kindlasti perre, kus temaga tegeletakse, mängitakse, paitatakse ja kindlasti tahab ta öösiti kaisus magada.
KAUNIS SÄDEMEKE SOBIB KA KOERTEGA PERRE :)

12.12.13
Kaunis Säde kolis oma koju :)
Täname väga meie kiisule oma kodu pakkunud peret!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.