Kass - Katariina Jee s. 19/10/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 19/01/2017 - 16:31
Pesaleidja pilt 19/01/2017 - 16:17
Pesaleidja pilt 19/01/2017 - 16:17
Nimi: 
Katariina Jee
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KODUOTSINGUILE ASUS MÕNUS MUST NURRUMOOTOR!

Paar nädalat tagasi jõudis Pesaleidjasse tagasihoidlik ning veidi pelglik, ent sõbralik must kiisu, Katariina Jee. Jõudis pealinna tänu Ida-Virumaa loomakaitsjatele, kes ta ühest Narva äärelinna kolooniast kinni püüdsid ja pealinna toimetasid.

Katariina Jee on veidi häbelik ja vajab veidi aega, et inimesega sõbruneda sedavõrd, et sülle võiks tulla. Aga pai võib talle julgesti teha, sest temas pole kübetki agressiivsust ja ka esmatutvuse võtab vastu ilma susina ja käpaga vehkimiseta. Ning uskuge - see polegi nii tavaline kiisu kohta, kes kogu oma lühikese elu on tänaval veetnud ning pole varem inimestega suhelnud. Aga just tänu sellele õnnestus ta ka tänavalt ära saada, just siis, kui olid kadunud viimsed sügislehed puult, lumekirme kattis maa ja külm näpistama hakkas.
Ning nüüd on tal esimest korda elus võimalus jääda silma inimestele, kes ta päris oma koju viiksid ja talle peresoojust pakuksid.

Kui Sul on pisut aega, siis ehk saad teda netis piiluda meie uuest kaamerast, mille leiad siit: http://animalslife.net/pesaleidja-2/

Ent kui tahad Katariina Jeed tõesti näha ja oled valmis sellele pontsakale mustale iludusele kodu pakkuma, tule meile Pesaleidjasse külla!

26.01.17
Katariina Jee läks koju :)
Täname väga kassipreilile kodu andnud pererahvast!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 6 guests.

Online users