Kass - Kassipojamõõtu Ärtu s. 21/06/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Inimesi armastab Ärtu jäägitult ja kui vabatahtlik kassituppa astub, on Ärtu kohe platsis, et mõni pai saada ja sülle pugeda.
Oma säravvalge kasuka eest kannab Ärtu väga head hoolt.
Pesaleidja pilt 21/06/2013 - 08:00
"Mis sul seal on?" uurib Ärtukene?
Nimi: 
Kassipojamõõtu Ärtu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Ärtu-poisiga juhtus üks natuke koomiline lugu päris alguses. Nimelt kui Pesaleidja vabatahtlikud Ärtu laoplatsilt leidsid, arvasid nad, et tegemist on kindlasti umbes 4-5 kuuse kassitüdrukuga. Kohe pandi kinni ka aeg arsti juurde, et Ärtu saaks opereeritud ja elaks edaspidi mõnusalt ja probleemivabalt.
Kui Ärtu kliinikusse reisis, tuli kliinikust segaduses telefonikõne: "Kas te olete meile vale kassi toonud?"
Selgus, et meie väike kassipiiga on hoopis umbes aastane kassipoiss! Vat niimoodi võivad mõnikord ka vabatahtlikud eksida. Aga eks aastake laoplatsil elatud elu oli oma jälje jätnud Ärtu kasvu.
Kliinikust tulles kolis Ärtu kenasti kassituppa ja sõbrunes kiiresti teiste kassidega, eks oli tal ka laoplatsil mitu kassi-sõpra, kellega harjunud oli.
Ärtu läks ka kohe alguses pessu, sest tema valge kasukas oli üsna määrdunud. Täiesti rüütellikult talus Ärtu enda pesemise ära, kordagi vabatahtlikule vastu hakates. Pärast sai ju vabatahtliku süles kuivada ja nurruda. Ja nurr on Ärtu-poisil kõva.
Nüüdseks on Ärtu-poiss kassituppa ilusti sisse elanud ja leidnud endale ka parimad sõbrad Madise ja Muska, kellega koos mängides ta oma päevi veedab. Oma kasuka eest hoolitseb ta laitmatult ja ka natuke suuremaks on ta lõpuks kasvanud. Samas isase kassi kohta on Ärtu-poiss ikkagi üsna väike. Inimesi armastab jäägitult ja kui vabatahtlik kassituppa astub, on Ärtu kohe platsis, et mõni pai saada ja sülle pugeda.
Ärtu on korralikule kassipoisile kohaselt kastreeritud, kiibitud, vaktsineeritud ning saanud parasiiditõrje. Samuti kasutab ta eeskujulikult liivakasti.

26.08.13
Ärtu läks oma koju :)
Päris oma kodu hakkab ta jagama kassitoa ajaloo kõige suurem kallistaja Arnoldiga :)
Suur-suur aitäh meie hoolealuste uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.