Kass - Kassike s. 01/10/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 08/10/2017 - 20:51
Pesaleidja pilt 23/01/2017 - 22:38
Nimi: 
Kassike
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

BRONEERITUD!

Kassike tähistas just oma esimest sünnipäeva, kuigi venna ja pere päriskiisu seltsis oli seda vahva pidada, siis hoolimata sellest on tema sooviks leida oma kodu. Oma päris pere, kellele hommikuti kaissu pugeda ja nurrumootor üles soojendada. Kellega koos hommikupäikest vastu võtta ja õhtul päikeseloojangut ära saata. 

Kassikese teekond sai alguse metsast, kust nad leiti 9-pealise pesakonnana. Kassike kolis peagi koos oma nelja vennaga Tallinna hoiukoju, et pärisperedel oleks kergem neid üles leida. Kolm vennakest võtsid peagi julguse kokku ja kolisid oma pärisperede juurde, kuid Kassike ja Kakuke jäid hoiuperre. Lihtsalt hirm inimese ees oli niii suur, et sõprussuhte arenemine inimesega võttis aega pikalt, kogunisti kümme kuud läks ennem, kui Kassike lasi hoiuinimesel ennast lõua alt sügada ja hakkas nurru lööma. Eks varem sai ka nurrumootorit soojendatud, kuid seda vaid pere kassipreili rõõmuks.

Tänaseks on Kassike imeilus suur poiss, kes naudib meeeletult teiste kasside seltsi ja inimese paikätt. Paikäekesega peab küll rahulikult lähenema, kuna muidu saab hirm võitu. Kuid kui juba lõua alt sügama hakata, siis nurrumootor saab võimsuse kätte ja põriseb pikalt-pikalt. 

Kassikese ideaalne pere oleks selline, kus oleks ees ootamas teda teine kass. Kui Sul on enda kiisule sõpra vaja, siis võid kindel olla, et Kassike on imeline sõbrakandidaat. Kuid see ei ole see kõige tähtsam, kõige tähtsam on tulevase pere inimsellid. Tulevaselt perelt ootab Kassike kannatlikkust ja rahulikku meelt. Uues peres läheks kindlasti veidi aega, et uusi inimesi usaldama hakata, kuid üks on kindel - kui Kassike leiab oma pärispere, siis see suurte silmadega hurmur saab olema parim pereliige!
Ta tuterdab Sinuga kaasa mööda tube, vaatab uudishimulikult pealt kõiki inimese toiminguid. Oled õhtusööki tegemas ja üksik on olla? Ei ole vaja muretseda! Kassike pakub seltsi ja uudistab seda, et mis koortest edasi küll saab, iga kartulikoort üle skännides. Hommikuti raskusi voodist välja saamisega? Jällegi tõttab Kassike appi! Hommikuti meeldib talle ennast hoiupere jalutsise seada, nurrumootor üles soojendada ja käpakestega tekki sõtkuda. 
Hoolimata oma arglikust iseloomust on Kassikese sees peidus imeline kiisupoiss, kes vajab vaid oma inimest, kes aitaks selle vahva selli lõplikult välja meelitada. 

Kui soovid Kassikesega lähemalt tuttavaks saada, siis vasta ta tutvumiskuulutusele http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja kutsume teid külla!

Kassike on kastreeritud, kiibistatud ja saanud parasiiditõrjed. Ta omab ka uhkelt passi ja kingituseks toob pärisperele Royali kingipaki, et sõbraks saamine kergemini sujuks.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.