Kass - Karl s. 01/08/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 14/12/2017 - 20:31
Pesaleidja pilt 14/12/2017 - 20:31
Pesaleidja pilt 14/12/2017 - 20:31
Pesaleidja pilt 14/12/2017 - 20:33
Nimi: 
Karl
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

PONTSAKAS KARL OTSIB KODU

Tere! Mina olen Karl-Poiss! Minu töökaaslased kutsuvad mind paksuks Karliks, aga mida nemad ka teavad! Naeravad mind minu pontsaka keha ja lühikeste jalgade pärast, aga ma pole paks! Olen madal ja suure kondiga. Ühesõnaga tahtsin teada anda, et olen nüüd tänavalt tuppa kolinud ja mulle hakkas see soe ruum ja 24/7 -toit-ees elu nii meeldima, et otsingi nüüd ühte kahejalgset, kes mulle seda elu 20 aastat pakuks. Vastu pakun luba oma siidist karva silitada, aga ainult saba juurest ja kõrvade tagant. Kõhu alt ja tagakäppasid mitte mingil juhul!

Elan hetkel Pesaleidja pealinna kontor-hoiukodus suures büroohoones 11. korrusel ja kui mu töökaaslased õhtul oma kodudesse lähevad, siis algab mu lemmikaeg päevas! Oi kuidas me venna ja emaga möllame siin! Pabereid lendab ja ühel õhtul tahtsime seda masinat tööle panna, mis ilusat muusikat teeb, aga see imelik kast kukkus hoopis laua otsast alla, kui me seda käpaga togisime. Mängu- ja jooksumootor on mul täitsa töökorras, seega ei pea muretsema, et ma igav kass oleksin.

Mingid tabletid anti ka mulle ja piserdati imelikult lõhnava vedelikuga, et ma tänavalt kaasa võetud pisikeste sõpradega uude koju ei koliks. Kaela peale paigaldati ka kiip, seega olen ma nüüd uhke kiibikandja! Mul on teises toas oma pass ka, nagu ikka ühel eeskujulikul kõutsil! Passis on kirjas, et ma olen 4 kuud vana, aga tegelikult ma oma sünnipäeva oma töökaaslastele ei avaldanud, sest tahan mingit salapärasust ka endas säilitada.

Aga jah, mõtle natuke, kas tunned, et oled hea inimene, valmis mulle konservi ostma ja minuga mängima ning kui vastu on „jah“, siis täida meie Kiisuvõtja küsimustik siin:
http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.