Kass - Kakuke s. 01/10/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 08/10/2017 - 20:58
Pesaleidja pilt 23/01/2017 - 23:29
Nimi: 
Kakuke
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kakuke on imeilusate suurte silmadega kiisupoiss, kes hiljuti koos vennaga tähista oma elu esimest sünnipäeva. Kuigi hoiupere kiisu ja venna seltsis oli see täitsa tore päev, siis sellegipoolest soovib Kakuke leida oma pärisperekonda. Perekonda, kelle juures ei peaks olema hoiukassikese staatuses, vaid teaks kindlalt, et need inimesed ongi nüüd need, keda saab kutsuda perekonnaks ja koht, mida kutsuda koduks. 

Kakukese teekond sai alguse metsast, kust nad leiti 9-pealise pesakonnana. Kakuke kolis peagi koos oma nelja vennaga Tallinna hoiukoju, et pärisperedel oleks kergem neid üles leida. Kolm vennakest võtsid peagi julguse kokku ja kolisid oma pärisperede juurde, kuid Kakuke ja Kassike jäid hoiuperre. 

Kakukene on oma pesakonna kõige arglikum tegelane, kuid süles istub üsnagi meelsasti. Ta küll jookseb esialgu peitu, kuid peagi pistab pea välja, et uudistada inimese tegevusi. Kui Kakukene leebelt sülle krapsata ning paidega lohutada, siis ta vaikselt mõistab, et ei tee keegi talle liiga. Ja mõne aja pärast võib isegi nurrumootori soojenemist kuulda.

Kakukene on tegelikult ülimalt mänguhimuline ja pisike kukupai, kuid tema puhul on hirmul kohe väga-väga suuured silmad. Kui aga anda pisikesele piisavalt aega, tähelepanu ja hellusi, siis ühel päeval saab temast kohe kindlasti meeletult hea sõber.
 
Kui soovid Kakukesega lähemalt tuttavaks saada, siis vasta ta tutvumiskuulutusele siia  http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja kutsume teid külla!

Kakuke on kastreeritud, kiibistatud ja saanud parasiiditõrjed. Ta omab ka uhkelt passi ja kingituseks toob pärisperele Royali kingipaki, et sõbraks saamine kergemini sujuks.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.