Kass - Kaisupall s. 16/08/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 01/12/2017 - 19:38
Pesaleidja pilt 01/12/2017 - 14:48
Pesaleidja pilt 10/12/2017 - 10:01
Nimi: 
Kaisupall
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Hei! Kaisupall siinpool ekraani. Kas sina teiselpool ekraani oled minu päriskodu? Olen kuulnud, et päris oma kodu pidi miskit erilist olema. Nii palju paisid, tähelepanu, sülesolemist ja konserve kui süda vaid ihkab. Päris ausalt, minu vend Karvapall, kes juba ammu päriskoju läks, rääkis.
Ise ma seda soojust, mis kaasneb päriskoduga, kunagi tundnud pole. Meie õdede-vendadega sündisime tänaval, kus me siis oma elude eest võideldes külma ja nälga taluma pidime. Olime rõõmsad kui mõni kahejalgne aegajalt mõne toidupalagi meile jättis, paidest võisime vaid unistada. Õnneks oli meil õnne, meid märgati ja me sattusime sooja tuppa, kohta, mida inimesed nimetavad hoiukoduks. Seal oli meil vähemasti katus pea kohal ja nälga ning külma me enam taluma ei pidanud. Te ei kujuta ette, kui hea on päris oma tuba. Mis siis, et esialgu oli selleks „oma toaks“ vaid puur. Paremast me siiani unistada ei osanudki. Aga päris sama see ikka pole kui oma kodu.

Nüüd kui mitmed minu õed ja vennad kodudesse läinud on ja mina ikka kurvalt siinsamas puuris ootan, olen ma olen väga õnnetu. Miks mind keegi ei taha? Olen kuulnud, et must-valged kassid pidid teinekord pikkadeks aastateks päriskodu ootama jääma. Kuna ma olen juba suur kassilaps, oleks mul aeg juba lõpuks õppida tundma, mis see päris oma kodu siis ikkagi on. Kas tõesti ei leidu minu jaoks kusagil kedagi, kelle jaoks ma poleks liiga igava kasukaga, liiga suure kassi moodi või kedagi, kes arvaks, et mustad kassid toovad ebaõnne asemel hoopis õnne? Olen küll veel veidi arg, kuid päriskodus saaksin kindlasti kiiresti julgeks sülekassiks.

Ahjaa, hoiuperenaine lisas, et kui sa minu vastu huvi tunned, siis täida ära ka kassisoovija ankeet leheküljel http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Kaisupall on 3,5-kuune must-valge kassipoiss, kellel meeldib väga mängida, kuid inimest ta veel vähe pelgab. Kaisupall oleks ütlemata õnnelik, kui päriskodus ootaks teda ees inimsõbralik kassike, kellelt kõiki kassitarkuseid nagu nurrumine ning pai norimine õppida. Teki sisse mähitult kannatab rahulikult ära kõik paisessioonid ning kasutab eeskujulikult ka nii liivakasti kui ka kraapimisposti.

Kaisupall on kiibitud kui läbinud parasiitide vastase tõrje ning igati valmis päriskoju kolima.

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 9 guests.