Kass - Küpsis s. 23/03/2008

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
 5 aastat, 4 kuud ja 6 päeva. Kokku 1955 päeva. Milles mõõta ühe kodu igatseva kiisu üksildasi päevi? Saamata jäänud paides? Kaisus magamata öödes? Mängimata tundides? Viis aastat on neljandik ühe kiisu elust. Mis tunne oleks, kui olla ise kahekümnendates ning sul pole kunagi olnud päriselt oma kodu ja oma perekonda. Ilmselt kurb ja üksildane.
Viis aastat varjupaiga elu on Küpsist õpetanud kõike rahulikult võtma. Ikka tasa ja targu.
Pesaleidja pilt 23/09/2013 - 09:11
Pesaleidja pilt 23/09/2013 - 09:12
Nimi: 
Küpsis
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Küpsis on armas ja väikest kasvu emane kassike. Tema kasukas on täiesti eriline - ühed ütlevad, et ta on kolmevärviline, teised nimetavad teda triibikuks ja kolmandad leiavad, et tal on üldse säbruline kasukas. Oma uhke kasuka kannab ta auga välja.

Küpsis leiti 2.juulil 2008. aastal Viljandist Jakobsoni tänavalt. Pesaleidja kassituppa jõudis ta Viljandi kodutute loomade varjupaigast.

07.11.13
5 aastat, 4 kuud ja 6 päeva. Kokku 1955 päeva. Milles mõõta ühe kodu igatseva kiisu üksildasi päevi? Saamata jäänud paides? Kaisus magamata öödes? Mängimata tundides? Viis aastat on neljandik ühe kiisu elust. Mis tunne oleks, kui olla ise kahekümnendates ning sul pole kunagi olnud päriselt oma kodu ja oma perekonda. Ilmselt kurb ja üksildane.

Küpsis meile igatahes sellest kurbusest ei räägi. Tema teab, et Viljandi varjupaiga inimesed ning kassid-koerad ja nüüd siis Pesaleidja kassitoa elanikud ongi tema pere. Üks suur-suur ja armastav pere. Ja ta on õppinud elama nagu suure pere liige. Ta arvestab teistega. Kui teised saavad enne teda pai, siis on see tema jaoks õige. Ta teab, et ta saab ka lõpuks oma paid kätte. Kui mitte täna, siis homme või ülehomme või üleülehomme jõuavad vabatahtlikud ülejäänud 70 kassi juures ka tema paitamiseni. Paisid ta armastab ning hindab väga iga pai väärtust. Küpsisele meeldib ka mängida. Teinekord võib teda leida ennastunustavalt kuskil üksinda palliga mängimas - nagu väike kassipoeg.

Need 1955 päeva, 2 815 200 üksildast minutit ei ole jätnud Küpsise iseloomu jälge. Kui siis ainult muutnud teda leppivaks, andestavaks, kannatlikuks. Ta teab, et üks päev on tema päev. Kõik kassid on ju varem või hiljem varjupaigast ning kassitoast ära läinud, küll tuleb ka tema päev. Meie vabatahtlike soov on, et ta ei peaks veetma ka 2000. päeva kassitoas. Soov, et jõulud saaks ta veeta oma pere kaisus paitusi nautides. Soov, et Küpsis ei peaks enam kauem ootama, sest ta on väärt armastavat ja hella perekonda. Kodu, mis oleks tema oma.

Küpsis on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ning saab regulaarselt ennetavas mõttes ussirohtu.

Kui sa leiad, et sinu perest, olgu see ükskõik kui suur või väike, on puudu üks pisike kiisuneiu, siis tule ja saa tuttavaks Küpsisega.

16.11.13
Küpsis läks oma koju :)
See pole aga niisama vahva uudis, eriliseks teeb selle hetke see, et Küpsis ootas oma päris perekonda 1964 päeva!!! Küpsist ootavad kodus ees üks vahva koerakene ja teine kass, seega saab Küpsis omale ideaalse kodu, kust ei puudu lisaks inimsõpradele ka loomsõbrad;) Suured tänud kodupakkujatele!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Pildike Küpsisest kodus :) esmaspäev 25/11/2013

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.