Kass - Kõuts s. 01/06/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 28/12/2017 - 21:25
Pesaleidja pilt 28/12/2017 - 21:25
Pesaleidja pilt 28/12/2017 - 21:25
Pesaleidja pilt 28/12/2017 - 21:26
Nimi: 
Kõuts
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
hoiul
-->: 
Elus
Linn: 
Rakvere
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kõutsi hoiuperenaine Kõutsist:
Jah. Mis ma öelda oskan. Ei suuda ma öelda kiisule: "Lase jalga, kõtt! Et sa saaks oma koju!". Augusti lõpu poole märkasin ma kuuri taga ühte naljakalt laia näo ja tõsise olemisega Kass-Hulki. Tõesti, ta nägu oli esmapilgul nii tõsine ja sünge, et ma ehmusin lausa. Ja siis jooksis ta minema. "Kas ma olen lolliks läinud, või on mul kuuri taga kolme käpaga kass?" oli mu esimene mõte. Ok, ma otsustasin, et olen loll, sest nädal aega ma seda kassi ei näinud. Ja ühel päeval oli ta uuesti kuuri ees. Ootas. Kuna kõik kassid peale Kiti olid toas, siis polnud tal midagi karta ja ma hakkasin teda iga päev nägema. Ilmselt selle pärast, et siit sai süüa, aga olgem ausad: see ikka sellepärast, et ma nii heasüdamlik olen ja kiisusid ära ei aja, eks? :D
Olgu, tõsisemalt rääkides: tema puuduva käpa könt oli alguses selline punakasroosa. Kas õnnetus oli juhtunud hiljuti või oli ta ennast vigastanud, seda ma ei tea. Nüüd on see juba valge. Oma kolme käpaga jookseb ta kiirelt, ellujäämisinstinkt on suur, sest alles eile käis Sofi talle selgitamas, kes siin majas pereNAINE on.
Me ei ole saanud Kõutsi paitada. Me ei tea ta sugu. Iga kord, kui ma ukse lahti teen, on ta kadunud. Kui autoga tulen hoovi, pole hullu. Aga autost välja ei tohi astuda. Siis näeb kolme käpaga maailmarekordeid tegevat reaktiivi. Samamoodi: sööb kõike.

Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 11 guests.

Online users