Kass - Kõrvik s. 01/06/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 28/12/2017 - 21:02
Pesaleidja pilt 28/12/2017 - 21:02
Pesaleidja pilt 28/12/2017 - 21:02
Pesaleidja pilt 28/12/2017 - 21:03
Nimi: 
Kõrvik
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Rakvere
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kõrviku hoiukodu pajatab:
Vot see kass on isane. Nagu reaalselt - isane. Toit - söömiseks! WC -khmm.. teate ju küll! Emased - ok, ok, ok, nende sõna peab kuulama. Ja inimnaised... No ütleme nii, et kui nad süüa ei annaks, poleks neid üldse vaja. Kui kõrvikul on valida, kelle kappi ta magama läheb, siis selle loosi võidab minu mees. Kui tema võtab vastu pai, siis mehelt. No mina saan ka pai teha, aga ega ta väga õnnelik selle üle ei ole (isiklikult arvan, et ta siiski teab, kes söögi reaalselt majja toob :).

Ta on kodus suhteliselt nähtamatu. Kui ta just Tuustiga ei kakle või Kitiga ei mängi. Isased kassid on üldse imelikud tegelased. Need võiks kuskil mujal elada. Vähemalt nii Kõrvik võib mõelda. Tema tuli Sofi eeskujul tuppa augusti alguses. Üheks ööks. Ja siis augusti keskel, kus ta ei läinud enam nädal aega välja. Arusaadav ka. Tema pole saanud kamina ees või tugitooli peal talveõhtul magada. Vanaema lõngakeraga mängida või olla laste riidesse panemise harjutamiseks mõeldud sabaga tegelane. Tema pidi elama kuuris. Kaitsjaks hein ja üksik vanahärra, kes kord päevas piima ja toidu ülejääke andis. See aga ei päästnud tema kõrva. Mis päästis teda rebaste eest? Ei tea. Aga elus ta on ja hindab truult seda, mis talle siin pakutakse. Isegi Tuusti. Mõõdukates kogustes... teises toas... Eriti hindab ta riidekappe. Meil on riiul, kuhu panin vanad riidekaltsud, et ta siiski kappi ei roniks. Toimib!
Ta on ka kiire õppija. Laua peal ei käi, küüsi teritab ainult siis diivani külge, kui perenaine ei näe, söögitegemise ajal ei ole ta kunagi köögis.

Kõrvik on hoiukodus Rakveres.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 10 guests.

Online users