Kass - Jussike Pehmepõsk s. 14/03/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Jussike on radikapesa lebokunn ja kõige vahvamate paksude pehmete põskedega kassipoiss.
Põhimõtteliselt võib otse välja öelda, et Jussike Pehmepõsk on valmis minema oma uude koju, vallutama uusi ja põnevaid pesasid.
Pesaleidja pilt 19/03/2014 - 16:26
Nimi: 
Jussike Pehmepõsk
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Pehmepõsk Jussike räägib oma elust kassitoas:

"Tere, minu päris inimene!

Ma tean, et Sa loed seda kirja. Kui mitte täna, siis ehk homme. Aga ma tean, et Sa loed seda. Ära muretse, ma pole veel päriselt lootust kaotanud. Vabatahtlikud hoiavad mind ja püüavad mulle ikka selgeks teha, et meile kõigile on kuskil kodu.

Ma tegelikult ei tea, et mis see "kodu" on! Mul pole kunagi kodu olnud. Ja ma olen tervelt kolme aastane. Ma olen terve selle aja varjupaigas elanud. Ja mulle ei meeldi varjupaigas! Siin saab hakkama, aga siin on veel nii palju teisi kasse, kes tahaksid ka oma kodu leida. Mõnikord ma siis kurvastan ja nukrutsen üksinda aknalaual. Neil päevil ma jään hästi kõhnaks ja nutan ja ootan ärevalt, et ehk astub kassitoa uksest sisse inimene. Kasvõi minu ajutine inimene.

Mu ajutine inimene (loe: vabatahtlik) püüab mu tuju mänguga heana hoida. Mulle tegelikult väga meeldib mängida. Minu ilusad suured Jaaniussikese silmad (vihje: arvake ära, kust ma oma nime sain?) säravad, kui mööda põrandat üks värviline "linnuke" hiilib. Vanasti mängisime me Nikkega, aga nüüd on Niksu omas kodus kuningas ja mina ... noh ... mina olen ju veel siin.

Ma tõesti ei taha oma inimeselt palju - tingimusteta armastust, lähedust ja miks ka mitte - ühte sulekepikest, millega mängida. Ma lepin rõõmuga isegi mõne teise karvakerast sõbraga. Ma olen igati viks ja kraps poisslaps.

Lihtsalt luba ja ma tulen ning naeratan Sullegi

Ootama jäädes,
Jussike"

Jussike Pehmepõsk kolis Pesaleidja kassituppa tähenduslikul päeval - 24. veebruaril, Võrust.
Jussike on oma radikapesa lebokunn ja kõige vahvamate paksude pehmete põskedega kassipoiss. Vaatab julgelt ja selgelt silma ja juba inimene avastab ennast sirutumas, et sellele imepehmele kasukale üks pikk pai teha. Seega Jussike on ka natukene hüpnotisöör. Tema suured kuldsed silmad mõjuvad täpselt sama efektselt nagu kuldne taskukell vanades filmides.

Jussikesel on särav must kasukas, väikese valge lipsukesega lõua all. Tal on kohe nii tume kasukas, et isegi tema vurrud läigivad rabavalt ilusalt mustalt.

Ja mängida meeldib talle ka väga. Viimati, kui Jussikese vabatahtlik sattus kassituppa, siis pidasid nad ühe sulepulga nimel maha pika mängulahingu. Vahepeal käis Nikke ka segamas, aga see oli Jussikese aeg vabatahtlikuga ja kassipoiss kasutas sellest iga kui viimase minuti ära.

Ta on sündinud umbes täpselt kolm aastat tagasi. Saanud kiibi ja vaktsiini ja loomulikult parasiiditõrje. Lisaks laseb ta rahuga lõigata oma küüsi ning end kammida.

Põhimõtteliselt võib otse välja öelda, et Jussike Pehmepõsk on valmis minema oma uude koju, vallutama uusi ja põnevaid pesasid.

14.12.14
Jussike ja tema sõber Kratu kolisid koos oma päriskoju :)
Suured tänud neile kodu andnud perele!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 3 guests.

Online users