Kass - Juno s. 14/05/2016

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 27/12/2016 - 20:55
Pesaleidja pilt 27/12/2016 - 20:54
Pesaleidja pilt 31/10/2016 - 11:21
Pesaleidja pilt 14/08/2016 - 23:01
Nimi: 
Juno
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Paide
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Juno kojusaamine on jäänud venima. Iga päev vaatab ta koos hoiuinimesega postkasti üle ja ei ühtegi pakkumist, kas tõesti pole teda keegi märganud?

Juno on sündinud tänavakassi pojana, paari kuusena kinni püütud ning elab koos venna Jacoga hoiukodus. Inimeste juurde kolides oli ta väga arg, harjumine ja harjutamine tubase eluga võttis aega nii mõnedki kuud.

Juno on väga ilusa kasukaga, musta-beeži-pruunikirju, isegi valge täpike kurgu all. Detsembris sai ta 7-kuuseks, viimane aeg on tal kolida päris koju. Kas üksi või veel parem koos vennaga.

Juno on väga armsa olekuga, kurbade silmadega, hästi nurruline, oskab ka maiust küsida. Igal võimalusel tuleb kaissu nurruma ning käpakesega märku andma - palun krõbinaid! Maiuste küsimine on talle nii selgeks saanud, et kui inimene istuma jääb, on Junokene kohe suure nurru ja käpakeste sõtkumisega platsis - palun maiust! :)

Sööb kenasti ja kasutab korralikult liivakasti. Harjunud teiste kassidega, saab hästi läbi ka pere päris kassi Nurriga. Kuna on titest saati kasvanud koos vennaga, oleks tore kui Juno ja Jaco saaksid koos ühte perre. Kindlasti ei sobi ta kärarikkasse keskkonda. Hoiupere on teda kasvatanud suure hoole ja armastusega, tema uus kodu peab olema kindel ning rahumeelne, seltsiks sobib suurem laps või sõbralik kass.

Juno on kojuminekuvalmis - kiibitud, steriliseeritud, saanud ussirohu.
Hoiukodu poolt saab kaasa kollase Pesaleidja helkuri.

21.01.17
Juno kolis hoiukodust oma koju :)
Täname väga Juno uut pererahvast!​

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.