Kass - Joogakass Nössu s. 21/07/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Nössu otsustas lõpuks lubada endast ka ühe ilusa portreefoto teha
Just nii on kõige mõnusam inimese süles olla :)
Tagakäpp kaela taha? - Pole probleem Nössu jaoks
2-kuune tänavalt pääsenud kassilaps otsib kodu
Nimi: 
Joogakass Nössu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinnas hoiukodus
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Nössu on umbes kolmekuune väga mänguhimuline kassipoiss. Tema suurimaks sõbraks on hoiukodus elutsev suur kassihärra. Koos võivad nad tundide viisi mängida nii peitust, kulli kui tagaajamist. Kui mängimisest ära väsivad, siis poevad üksteisele kaissu ja jäävad magama. Lisaks on Nössu tuttav ka küülikuga, kelle tegevusi ta tihti ennastunustavalt jälgib. Vahel võib ta lausa pool tundi istuda ning lihtsalt vaadata.

Nössu on ütlemata ilus kassipoeg. Tema uhket kasukat - karva pikkus üle 5 sentimeetri juba praegu! - ilmestavad mustad ja hallid triibud. Näos on tal tavapärase valge asemel hoopis kreemikasvalged laigud. Iseloomult on ta väga elav ning sõbralik. Lisaks kassihärrale on tema suureks sõbraks ka mänguhiired ning kahekäpaline sabaloom - mänguasi, mille hoiukodu perenaine talle järjekordse šopingu käigus tõi. Mängimiseks kõlbavad muidugi ka näiteks õuest korjatud kastanimunad või pistaatsiapähklikoored - peaasi, et veereb ja koliseb. Vahel võtab ta mõne mänguhiire hambusse ja kõnnib siis eriti uhke näoga mööda tuba ringi - justkui tahtes pererahvale oma saaki näidata.

Nössu on saanud ussirohtu, vaktsineeritud ja ka oma isikliku kiibi. Nössu on täiesti terve ning oskab eeskujulikult kasutada nii liivakasti kui kratsipuud.

29.10.13
Koduteele asus meie joogaharjutusi teha armastanud kassipoiss Nössu :)
Suured tänud kodupakkujale!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.