Kass - Jessamine s. 01/04/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 15/10/2017 - 10:34
Nimi: 
Jessamine
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

JESSAMINE OTSIB SÜDAMESÕPRA

Jessamine ei ole kass, kes jookseb su uksel pikali või trügib iga hinna eest sülle - ta on kass, kes poeb tasakesi sinu südamesse ja leiab endale seal ühe väikese, aga kindla paiga. Ta oleks sõber, kes kuulaks ära sinu kõige suuremad mured ja ei räägiks neist mitte kellelegi. Õhtuti oleks ta sind voodis ootamas, et sulle mõnusasti nurru lüüa.

Pesaleidja kassitoas oli Jessaminel väga raske, ta oli suures stressis, kadus söögiisu, vahel tundus meile, et isegi eluisu. Ühele meie vabatahtlikest läks see nii hinge, et ta viis valge karvapalli enda juurde koju taastuma. Jessamine oli südamest tänulik, et pääses puurist ringi liikuma ja aknast välja piiluma.
Olgugi, et ta on veidi pelglik, on Jessamine väga sõbralik ja rahulik loom. Anna talle natuke aega ja varsti tärkab temas tõeline sõtkumis- ja nurrumismasin. Elu kodus, mis sest et hetkel ajutises, on talle nii meeltmööda, et pole harv leida ta üksinda voodist või mõnest toanurgast mõnust nurrumas ja sõtkumas.

Jessamine sobib vaid toakassiks, sest elu tänaval on nõrgestanud tema organismi vastupanuvõimet. Samuti eelistaks ta olla oma pere ainus kaslane.

Jessamine on steriliseeritud, kiibistatud ning saanud parasiitidevastase tõrje.

Detsember 2017.
Jessamine, uue nimega Lumepall, jäi oma hoiukodu pärisomakiisuks :)
Suur-suur aitäh!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.