Kass - Janne s. 11/01/2009

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 11/01/2018 - 13:36
Pesaleidja pilt 11/01/2018 - 13:35
Pesaleidja pilt 11/01/2018 - 13:35
Nimi: 
Janne
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Janne on sündinud aastal 2009 mereäärses Käsmus. Kassituppa kolis Janne selle aasta alguses, sest vanamemm, kes Jannet ning ta kaaslasi toitis, pidi hooldekodusse kolima.

Eks elumuutus on olnud sellele tagasihoidlikule kassikesele ehmatav, seepärast veedab ta suurema osa ajast oma „kambrikeses“. Tuleb korraks sööma, käib liivakastis ja vupsab pessa tagasi. Nii on külastajatele väga keeruline silma jääda.
Kassitoa uue asukana ei oska Janne veel teistest kiisudest midagi arvata ja ei hooli ta ka müramismängudest. Meile on üsna selge, et Janne koht on truu perenaise kõrval diivanil, kus jaguks hellust vaid talle ning ei peaks ootama järjekorras, millal vabatahtliku paikäsi temani jõuab.

Ehk otsite just Teie sellist hoolealust, kes pakub seltsi ja ei tee vähimatki tüli? Kui jah – siis parim valik on just Janne!
Täitke palun meie kiisuvõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja tulge Pesaleidjasse Jannega tutvuma.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.