Kass - Jako s. 09/05/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 09/11/2017 - 13:35
Pesaleidja pilt 09/11/2017 - 13:35
Nimi: 
Jako
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

VAHVA KASSIPOISS JAKO OTSIB PAITAJAT

Kassipoeg Jako kolis Pesaleidja kassituppa koos oma nelja õega kuu aega tagasi. Selle ajaga on kassipoiss teinud läbi tohutu arengu: metsikust inimpelgurist on saanud sõbralik painuruja, vaid veel veidi on sel teekonnal minna, et saada lahti viimastest häbelikkuseriismetest. Paitamine on Jako jaoks uus rõõm, mida ta alles kohmakalt nautima on õppinud, aga see eest kassipojale omase innukusega, koperdades ja suure inimkäe peale veidi ehmatades, aga sellegipoolest seda südamest nautides.
Jako oskab ka tähelepanu nõuda haledalt näugudes, sest teab, et see paneb inimese südame heldima ning tal on lootust saada paar paid, mida ta nii nautima on õppinud. Kuna tegemist on ikkagi kassipojaga, siis paitamisest vabal ajal on Jako kõva mängulõvi, kes murrab maha kõik sulepulgad.

Jako on vaktsineeritud, kastreeritud ja saanud ussirohtu, kojuminekuks saab ka kiibi.

Kui selline vahva mustik on just Sinu kodust puudu, täida kassivõtja küsimustik siin: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja Jako isiklik vabatahtlik võtab sinuga ühendust.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 6 guests.