Kass - Iti s. 18/12/2010

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Iti oma lemmikmänguhiirega
Siis kui Iti oma uudistavad kaelkirjakuilmet teeb  Nimelt sai ta just teada, et täna on Jaaniõhtu ja just sellepärast tulebki akna tagant seda hõrgutavat lihalõhna
Lustlik kassipreili Iti on endiselt kodu otsimas. Talle meeldib mängida - üksinda ja koos teistega ja ta on igavesti sõbralik. Taimi meeldib talle ka uudistada - ilmselt mõtleb ta neid vaadates, et mis imeasjad need küll nii vaikselt aknalaual istuvad ja miks
Pesaleidja pilt 18/02/2013 - 12:39
Nimi: 
Iti
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Iti on vahva roosa ninaga väga sõbralik kassipreili, kes ootab hetkel uut kodu ühes Tallinna hoiukodus. Iti sobib hästi lastega ning teiste loomadega; talle meeldib mürada, palli taga ajada ja koos aknast välja vaadata. Ta on kiiresti selgeks õppinud oma ajutise kodu reeglid ja teab, mida tohib ja mida ei tohi - pahandust ei tee.

Juuni 2013.
Iti hoiukodu kirjutab:
Iti on nooruke kassitüdruk (umbes 1-1,5a), kellele meeldib üle kõige mängida. Mängimiseks sobivad kõik mänguasjad, kommipaberid ja ka tema enda rabavalt silmatorkav valge sabaots. Kõige toredam on tegelikult mürada oma kassist toakaaslasega, kellega saab nii luurekat mängida ja maadelda kui ka pärast sõbralikult kott-toolis kaisus tukkuda. Seepärast loodab Iti, et tema uues kodus ootaks teda mõni neljajalgne sõber, kellega koos poleks nii igav inimest koju oodata. Oma inimest soovib Iti väga-väga. Inimesega tahaks Iti mängutuuride vahepeal vaikselt diivanil mõnuleda ja nurru lasta. Paitada ja sügada lubab Iti end lõputult, isegi valge kõhukese keerab ette. Itile meeldib jälgida, mis inimene teeb ja temaga igal pool kaasas käia. Kui inimene õhtul koju tuleb, on Itil talle kassikeeles pikad jutud pajatada, mis päeval juhtus. Hiljuti alustas Iti traksidega jalutamise kursuseid, mis lähevad täitsa hästi, kuna meie Iti on igavesti kiire õppija. Veel on Itil täiesti ainulaadne muster, mille sarnast ei ole maailmas ühelgi teisel kassil :) Iti on saanud parasiiditõrje, vaktsineeritud, kiibistatud ning steriliseeritud.
Iti asub Tallinna hoiukodus ning tema mänge ja tegutsemist saab näha siit: http://www.youtube.com/watch?v=Z6EPibSFQXI
Kui just Sina soovid Itile päris oma kodu pakkuda, siis kirjuta Iti vabatahtlikule - siiri.haidma@varjupaik.ee ja tule saa temaga tuttavaks.

Jaanuar 2014.
Itil on kodu :)
Suur aitäh!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.