Kass - Inna s. 27/06/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Kaunis triibikpreili
Inna sobib inimesele, kes mõistab, et kõik ei saa tulla korraga.
Kui varem mängis Inna sulepulgaga ainult pesakastis, siis tänaseks ajab ta juba mööda tuba sulepulga ja mänguhiiri julgelt taga.
Pesaleidja pilt 23/04/2014 - 18:32
Nimi: 
Inna
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Inna lubas uue aasta saabudes, et temast saab aasta lõpuks üks tõsiselt suurepärane kassipreili. On juba maikuu ning Inna täidab oma lubadusi endiselt suure innuga.
Kõige kergem tee Inna südame võitmiseks on olnud mängimine. Üha enam julgeb ta tulla inimesele järjest lähemale mängima ning seda teha ka teiste kassidega koos. Tänu sellele jalutab Inna poole vabamalt ka toas ringi.
Kui varem üritati Inna poole käsi ilma läbirääkimisteta sirutada, siis hirm kiskus ikka naha vahele ja ei puudunud ka käpaga vabatahtlike käele patsutamine, siis tänaseks on nõus Inna peopesast sööma maiust. Seda ilma, et peaks muretsema oma käe pärast. Pai lubab aga Inna veel endiselt teha ainult peale kiireid läbirääkimisi, sest tõelised preilid ju ei lase oma ilusat kasukat sassi ajada!

Inna sobib inimesele, kes mõistab, et kõik ei saa tulla korraga. Üks päev pai, mõnel teisel päeval tuleb esimene julgem samm peidust välja ning mõnel järgmisel päeval juba esimene nurr. Nende pisiasjade üle peaks suutma just TEMA inimene palju rõõmu tunda, sest need pisikesed arengud viivad iga päevaga järjest lähemale lõpptulemusele, ehk siis stressivaba pai-või sülekassini.

19.07.14
Vapper Inna seadis sammud oma kodu poole :)
Suured aitähhid tema perele!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 7 guests.