Kass - Hugo s. 05/05/2015

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 14/10/2016 - 15:56
Pesaleidja pilt 14/10/2016 - 15:56
Pesaleidja pilt 14/10/2016 - 15:56
Pesaleidja pilt 10/09/2016 - 11:49
Nimi: 
Hugo
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Hugo on koduootel!

Hugo on isane umbes 1,5-aastane väiksemat kasvu kassike. Enne Tallinnasse jõudmist hulkus Hugo Mähma külas, kust ta edasi Viljandi varjupaika toimetati. Ja sealt jõudiski ta lõpuks Pesaleidja kassituppa.

Iseloomult on Hugo leebeke. Paikätt tahab ta küll kõigepealt ise käpaga katsuda, aga seda tehakse pehmelt ja mänguliselt. Mängida meeldib Hugole tegelikult küll, kuid kassitoas on palju teisi tormakaid kasse ja nendega konkureerima ta ei hakka. Seega Hugo mäng on tagasihoidlik ja ettevaatlik. Üleüldse on ta rahulik loomake, pigem jälgib kassitoa elu kuskil pesas lesides.
Alguses kui Hugo kassituppa tuli, oli ta metsikult hirmunud, tema esimene reaktsioon oli taganeda kohe eemale. Kuid juba selle vähese kassitoas oldud aja jooksul on toimunud mõningased muutused. Enam ei tundu Hugo nii üdini äraehmunud. Maiuspala on ta ka nõus otse käepealt ära sööma ja tegelikult on paisid täitsa mõnus saada, on kassipoiss avastanud.

Iga nädalaga tundub Hugo aina enam inimesega harjuvat ja sõbrunema. Päris oma kodus olles läheks harjumine inimesega kindlasti veel kiiremini kui kassitoas. Sellepärast otsib Hugo endale kannatlikku sõpra, kes annaks talle alguses piisavalt aega, et inimest usaldama õppida.

Hugo on kastreeritud, kiibitud, saanud sise- ja välisparasiidi tõrje ja vaktsiini ning ootab kannatamatult juba uut kodu.

Detsember 2016.
Hugo ja Silver läksid kassitoast koos oma koju :)
Suur tänu neile kodu andnud perele!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 5 guests.

Online users