Kass - Heru s. 01/07/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 29/11/2017 - 20:51
Pesaleidja pilt 29/11/2017 - 20:51
Pesaleidja pilt 29/11/2017 - 20:51
Pesaleidja pilt 29/11/2017 - 20:52
Nimi: 
Heru
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Ninja öökull päikesejumal - see olen mina, Heru! Sündinud suvel ning kasvanud 5 kuud karmides tingimustes linnatänavatel jõudu katsudes. Olen päris tugev sõjaprintsess.
Ühel tavapärasel varahommikul haistsin maitsvat konservi autode vahel. Läksin ja ampsasin suutäie - järgmisel hetkel olin täiesti võõras kohas ning kaks kahejalgset muudkui uurisid ja puurisid mind. Kes nad küll on, mõtlesin mina ning mida nad minuga teha tahavad. Tuli välja, et nad ei kujutanudki endast suuremat sorti ohtu. Nägin ka teisi kiisusid enda ümber askeldamas ja miskipärast sõbrustasid nad nende kahe kahejalgsega. Kahejalgsed andsid mulle süüa ja juua. Esimestel päevadel ma küll ei julgenud nende pakutut vastu võtta. Kõht läks aga siiski tühjaks ja ampsasin ühe suutäie, siis teise ja siis kolmanda ja limpsisin kausi puhtaks ka. Igaks juhuks natuke susisen nende peale ikka. Noh, et nad liiga mugavaks ei muutuks. See tähendas, et toogu mulle veel kõike, mida mina soovin.

Ma alles õpin neid kahejalgseid usaldama, aga kui nad minuga mängivad, siis ehk leebun. Mängida mulle meeldib. Nii tore on rippuvaid pehmeid hiirekesi käpaga püüda ja sulelisi mänguasju taga ajada. See ju päris lõbus. Mulle meeldib ka teiste kiisudega mängida. Olen siiski aktiivne kasvav tüdruk ja pean oma vormi hoidma.

Olen uudishimulik, samas ettevaatlik. Soovin leida kellegi, keda suudan usaldama hakata ning kes hakkaks minu parimaks sõbraks. Ma ei tea mis see "pai" on, millest kõik muudkui räägivad, aga ehk ajaga luban endale selle selgeks õpetada.  Mjäuu!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.