Kass - Hellin s. 19/04/2012

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 20/06/2017 - 20:45
Pesaleidja pilt 21/08/2017 - 10:56
Pesaleidja pilt 21/04/2017 - 15:47
Pesaleidja pilt 28/09/2016 - 19:17
Nimi: 
Hellin
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KUS ON, KUS ON KURVA KODU?
„Ei ole kuuldud lugu kurvemat, kui lugu Romeost ja Juliast...“ kirjutas Shakespeare. Hellini lugu pole veel keegi kirjutanud, aga see on vähemalt sama kurb, kui mitte kurvemgi.
Hellin sündis neli aastat tagasi ja üsna varsti jõudis hoiukodusse, millest sai tema päriskodu. Või nii ta vähemalt arvas. Ja eks seda arvas ta pererahvaski. Kohe neli pikka aastat arvas. Aga siis ühel hetkel läksid suhted kodus nii sassi, et polnud enam ei peret, kodu ega kohta Hellinile. Ja Hellin kolis kassituppa tagasi.

Imekauni hallikarvalise kiisu silmad on äärmiselt kurvad ja usk inimesesse purunenud. Hellin ei ole kuri, vaid piidleb ärevalt iga sisenejat. Kuid kui tulija teeb sammu kassikese suunas, jälgib Hellin lähimat kratsipuud, et vajadusel saaks selle taha peitu pugeda. Just nagu tahaks öelda: jumala pärast, ärge tehke mulle enam rohkem haiget! Siiski-siiski – ta on nüüd valmis vähemalt fotograafile poseerima, kui just liiga lähedale ei tulda. Ja ei poe pesasügavusse peitu, vaid uurib uudishimulikult, mida see inimene järgmisena teeb. Ning päris viimastel nädalatel on kassinoorik olnud nõus inimese pakutud konserviampsu vastu võtma. Ja, uskuge, see on tema jaoks suur areng, võrreldes hetkega, millal ta kassituppa tagasi pidi tulema. Seega – kogu maailm ei paista Hellinile enam nii sünge ja kusagil särab ka esimene päikesekiir!

Seepärast usun mina, tema vabatahtlik, et kusagil peab olema see inimene, kes suudab taastada Hellini usu headusesse, sest vahel on ka kõige kurvemal lool õnnelikud lõpud... Ja nii me mõlemad ootame. Ootame seda inimest, kes viiks Hellini oma koju ja aitaks tal hingehaavadest paraneda ning ei jätaks teda enam mitte kunagi maha.

Kannatlikumad saavad teda netis piiluda meie uuest kaamerast, mille leiad siit: http://animalslife.net/pesaleidja-3/

Kui Sa usud, et suudad seda ja tahad pakkuda imekaunile Hellinile uut ja paremat elu, siis palun täida meie kiisuvõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja tule talle kassituppa külla!

Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Hellini isiklik vabatahtlik, kellele saad kirjutada aadressil kylli@pesaleidja.ee

Et sisseelamine uude kodusse ladusamalt läheks, tuleb Helliniga kaasa Royal Canini kinkepakk.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 5 guests.

Online users