Kass - Hanz s. 25/09/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 28/11/2017 - 14:45
Pesaleidja pilt 28/11/2017 - 14:45
Pesaleidja pilt 28/11/2017 - 14:45
Hanz emmega
Nimi: 
Hanz
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

BRONEERITUD!

Hei! Minu nimi on Hanz. Pärit olen ma sellisest pisikesest kohast nagu Mustvee.
Olen imeilusa pika kasuka ja valgete sokkidega 2-kuune kassipoiss. Minu ilust pimestatuna pidasid mu hoiuinimesed mind esiti kassiplikaks. Aga vot, kus lopsu. Viskasin hoopis neile ühe vembu.
Mul on ka kaks venda Larz ja Nilz. Olen vendadest kõige memmekam. Lemmiktegevuseks on mul praegu emme kaisus magamine. Üldse käin ma koguaeg emmel sabas. Arvatakse, et mu emme lapsendas mind, kuna ma olen ülejäänud kahest vennakesest palju suurem. Ei tea küll, mis mu pärisemmega juhtuda võis. Miski õnnetus vist. Olen praegusele emmele aga väga tänulik, et ta ka mind suureks kassipoisiks üles kasvatada otsustas.
Juba üsna varsti olen ma valmis kolima aga oma päris pere juurde. Söön ma juba täitsa ise, nii konservi kui krõbinaid. Kasutan ka eeskujulikult liivakasti. Väga meeldivad nii paid kui süles olemine. Noo vaata ometi mind, kui nunnu ma olen.

Kui sa tundsid minus ära oma südamesõbra ja arvad, et võiksin sinuga koos koju tulla, ja võibolla ka mõne oma venna kaasa võtta, siis täida ära kassisoovija ankeet leheküljel http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Olen läbinud parasiiditõrje ja saan ennem päriskoju kolimist ka kiibistatud. 
Ootan sind, mu oma inimene, koos ema ja vennakestega hoiukodus Tallinnas.

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 9 guests.