Kass - Hally s. 25/05/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Hally on äärmiselt puhas ja elegantne kassipreili.
Nimi: 
Hally
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

SAAGE TUTTAVAKS HALLYGA. KIISUGA, KEL ON KIIP, KUID MILLE ANDMED ON LEMMIKLOOMAREGISTRISSE KANDMATA!

Kas Sina teadsid, et VAID 27% Tallinna kiisudest on mikrokiibistatud? Ning et veelgi väiksem arv neist on kantud lemmikloomaregistrisse?* Ometi on see vaat, et ainus reaalselt toimiv viis, kuidas Sinu õnnetute juhuste kokkulangemisel plehku pannud pereliige tagasi koju saaks!

Kas teadsid, et alates 2015.aastast peab kõikidel Tallinnas elavatel kiisudel olema päris oma kiip? Ning et enamik Tallinnas kaduma läinud kiisudest ei ole sugugi vabakäigukassid?

Kas teadsid, et just praegu toimub Tallinnas kasside kiibistamise sooduskampaania? http://www.tallinn.ee/lemmikloom/

Ning kas teadsid, et Sinu kiibistatud lemmiku andmeid saad ise kontrollida/muuta ning ka sisestada eesti.ee portaali vahendusel? https://www.eesti.ee/est/teenused/kodanik/perekond_1/lemmikloomaregister...

Kiibistamise ning andmete registrisse kandmise vajalikkust illustreerib suurepäraselt Hally lugu! Saame temaga tuttavaks!

HALLY!

See noor kassipreili leiti Kloogalt, Keila vallast 14. oktoobri pärastlõunal mahajäetud veokist, kus ta parasjagu roosa räämas vatiinjope sees oma päevaund magas. Hally on kiibistatud, kuid kahjuks ei ole tema kiip lemmikloomaregistris seotud ühegi kahejalgsega..

Hally on äärmiselt puhas ja elegantne kassipreili. Ta kõnnib kuninglikult, ta istub kuninglikult ja isegi magab nagu kuninganna. Ta pilk on täis elutarkust, kuid samas ka pettumust, ükskõiksust ja tühjust. Hally oli leides väga kõhn. Mõelda vaid kui palju see kiisu seal metsade vahel läbi on pidanud elama ja kui palju ta on pidanud nälga kannatama. Ilmselt sellest ka tema muutumatu sügav pilk. Hally on suhtleja, talle meeldivad väga väga paid ja talle meeldib inimeste lähedal magada. Ta nurrub nii nii mõnusalt ja kõvasti! Kaissu ta veel küll ei poe, kuid see on vaid aja küsimus. Natukene ettevaatlikkust ei tee ju paha, raske on hakata kedagi kohe usaldama pärast pikka aega üksildust. Meie kahejalgsed teeme ju vahel ettearvamatuid liigutusi, mille peale preili vahel ehmub. Kuid Hally ei nõua palju, ta tahab vaid sooja kodu ja inimest, kes temast hooliks ja teda enam kunagi tänavale ei laseks. Ta on tõeline toakass, kes pikutab iga pehme nurga peal. Ta karv läigib ja silmad säravad. Ta on südametemurdja, ta meeldib kõigile! Ta on tõeline kuninganna!

* Tallinna lemmikloomade uuringu andmetel

01.11.14
Kaunis Hally leidis omale uue kodu :)
Suured-suured tänud!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.