Kass - Härra Simpson s. 23/01/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Ise oled pontsakas! Need on lihased! :)
S: Teinekord ma laulan siinsetele preilidele mõne aaria ka. Käpaga löön aga muudkui takti kaasa sel ajal.
Pesaleidja pilt 04/02/2014 - 19:41
S: No tule-tule lähemale ja süga mind kõhu alt.
Nimi: 
Härra Simpson
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Härra Simpson - otsereportaažiga kassitoast.

Kuulsime, et Pesaleidja kassituppa jõudsid sel pühapäeval otse Pärnust uued kassid. Nende seas pidavat olema ka müstiline härra Simpson isiklikult. Mõtlesime tulla asja uurima, et kas need jutud vastavad tõele. Toome teieni otsereportaaži kassitoast. Uudiseid vahendab teile püstolreporter M.

M: Kassitoa uksest sisse astudes võtab meid vastu kohe 168-käpaline armee. Tervelt 42 silmapaari on meid lähemalt või kaugemalt uudistamas. Mõni piilub meid radika tagant või pesakastist, mõni teine aga ronib kohe sülle, et uudistada lähemalt. Ühes huvitavas pesakastis, mis muuseas on tehtud vanast arvutikuvarist, vaatab meile aga vastu üks suur paks punakas kass. Tundub, et tegemist ongi meie kuulsa Simpsoniga. Kummalise magamispoosi järgi tunneb kohe ära. Astume siis lähemale, et tutvust teha.

M: Tere päevast! Ja ongi nii, et härra Simpson isiklikult Tallinnasse tulnud. Mis teid siis siia toob?
S: No teate seal Pärnus läks päike ära, meri läks jäässe, külm hakkas noh. Seal Pärnus oli küll ju tore, aga tuli välja, et osad kassid pidavat Tallinnasse ekskursioonile viidama. Väike puhkus veel enne päriskoju minekut. Kui kuulsin, et ekskursandid juba välja valitud ning mind ei olnudki nende seas, siis mõtlesin kisa tõsta. Õnneks ikka neil tüdrukutel, kes reisi korraldasid, tuli mõistus pähe ja otsustasid mu ka kaasa võtta. Siin ma nüüd siis olengi.

M: Ja reis läks hästi? Olete kohanenud uue elu-oluga?
S: No veidi kitsas oli see autosõit, aga pole hullu. Ma ei hädalda. Kohale jõudsime ilusti. Seadsime end kohe poiste ja tüdrukutega sisse. Saime kõik koos ühte tuppa - siin seltsis segasem ja julgem teistel, kui nad minuga ühes toas saavad olla. Siin on täitsa tore - iga hommik koristatakse tuba ära ja antakse hommikusööki, pärastlõunal tulevad siis tüdrukud meiele protseduure tegema - mängima ja kõrva tagant sügama. No nagu SPA-s oleks. Täitsa mõnus värk.

M: Kuulsin, et peate kõrgelt lugu ka oma tervisest?
S: Nojaa. Vaktsiinid on mul iga aasta tehtud. Satikaid mul pole. Usse ka nagu ei tohiks olla, aga no ma ikka igaks juhuks aeg-ajalt võtan mõne ussitableti ka. Noh, et ikka täitsa kindel olla. Sporti meeldib mulle ka teha. Noh, ikka pallimängud on nagu minu rida ja siis see sulepüüdmine. Takistusjooks on ka päris põnev.

M: Vaatan, et oma sportliku eluviisi kohta olete selline veidi pontsakam..
S: Ise oled pontsakas! Need on lihased!

M: Ja need pontsakad põsed - kuidas seda seletaksid?
S: Need on mu nurrulihased. No ma ju nurrun kogu aeg. Eks see peab kuskilt välja ka paistma.

M: Ja kuidas teil lastega lood on?
S: Heh. Noh, eks tuleb ausalt tunnistada, et kui te Pärnu peal mõnda punast karvast selli näete, siis võib-olla oli tõesti minu käpp mängus. Aga enam mitte. Eiei. Ma sain aru, et see on ikka suur vastutus ja laste kasvatamine pole mingi käkitegu. Ma need naljad olen nüüd seljataha jätnud. Lasin igaks juhuks opi ka ära teha, et kiusatusi ei tekiks. No mõelge ise - satute järsku 30 ilusa preilnaga (kõrvalt on kuulda kerget itsitust kassitoa naispere poolt) ühte tuppa. Tekiks ju endal ka kiusatus.

M: Ja kui nüüd uudishimulikud lugejadki sooviksid teiega lähemalt tutvuda või teid lausa oma korterikaaslaseks kutsuda - kuidas siis teiega kontakti saab?
S: No te võite alati kirjutada mu assistendile maria.joela@varjupaik.ee. Võib saata ka otse kandideerimisavalduse korterikaaslaseks saamiseks. Selleks tuleb täita üks vorm, mille leiate siit: http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik

M: Aitäh, sulle, intervjuu eest. Ja ilusat päeva jätku!
S: Aitäh! Sulle ka.

07.03.14
Läksin KOJU! :)
Simpson

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 7 guests.

Online users