Kass - Grant s. 12/04/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 29/07/2016 - 21:34
Pesaleidja pilt 29/07/2016 - 21:33
Pesaleidja pilt 13/06/2016 - 21:34
Pesaleidja pilt 13/06/2016 - 22:47
Nimi: 
Grant
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KODUOTSINGUIL ON UJE JA SARMIKAS (HUGH) GRANT!

Tervist, austatud publikum!
Ma, muidugi, tänan teid tähelepanu eest, aga minusuguse staari aeg on piiratud. Kui saabusin siia Pealeidjasse Viljandist, mille tänavad olid mu esimeste kaelamurdvate kaskadööritrikkide tunnistajaks, ei sallinud ma paparatsosid silma otsaski. Nii kui mõni neist oma nina kassitoa ukse vahelt sisse pistis, varjusin pesa hämarusse. Mõned kuud on mööda läinud ja nüüd on selge, et kui ikka tahad õigel(te)le inimestele silma jääda ja püünele pääseda, tuleb poseerida, seda enam, et ma vist olen kogu Pesaleidja kõige fotogeenilisem kass!

Grant on umbes viie-kuueaastane kassihärra imekauni halli poolpika kasukaga ja lumivalgete sokkidega. Selles uhkes kasukas pole mingeid pusasid ja Grant ise hoiab selle ideaalses korras nagu staarile kohane. Kassitoas veedetud kuudega on Grant palju õppinud ja avastanud paide võlu! Praegu ehk uhkus ei luba tal veel päris sülekassiks hakata, ent esimesed sülekatsetused on ka juba edukalt läbitud. Ja pai Grant armastab, rohkem kui midagi muud siin maailmas, rohkem kui mis tahes maiust. Paidele vastab Grant täiesti harukordse ja enneolematu kurguhäälse nurrumisega. Rohkem kui paisid ihkab selle kauni kassihärra hing vaid seda päris oma kodu.

Grant on kastreeritud, kiibitud, vaktsineeritud ja saanud kõik ussirohud ning uude koju tuleb kaasa ka Royal Canini kingipakk.

22.11.2016´
Grant kolis oma koju :)
Suur aitäh kassipoisi pererahvale!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.