Kass - Gita s. 11/06/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Minimõõdus sametkass otsib endale perekonda.
Kiisuke on umbes aastane ja väga väikest kasvu. Tal on mõnus pehme sametine karv. Kui temaga rääkida, siis on ta kõrvakesed lontis.
Pesaleidja pilt 17/05/2014 - 19:55
Pesaleidja pilt 23/10/2013 - 22:34
Nimi: 
Gita
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tõrva, aitame transpordiga
Kontaktisik: 
Erika
Looma andmed : 

Minimõõdus sametkass otsib endale perekonda.
Imeilus kassitüdruk on juba üle aasta oma kodu oodanud. Ta leiti septembris 2013 koos õega tühjast majast ning elab Pesaleidja suurimas hoiukodus koos mitmekümne teise hüljatud kassiga.

Gita paistab eriti silma oma pisikese kasvu ja imepehme karvaga. Ta on 1,5-aastane ja äärmiselt sügavate ning maailma vastu huvi tundvate silmadega. Kui Gitale otsa vaadata ja temaga juttu ajada, laseb ta oma kõrvad lonti ning võtab meeleldi kõik rahulikud paid vastu. Ega tal muud üle ei jää, tema karv ja olek on lihtsalt nii armsad, et kutsuvad lihtsalt end silitama ja Gitaga jutustama.

Salaja, kui teised ei näe, siis mängib Gita kogu hingest. Ta armastab pallide taga ajamist ning talle meeldiks ka, kui inimene sulepulga või lõngajupiga temaga mängiks… Kuid kahjuks pole mitmekümne hoiukassiga perel lihtsalt ööpäevas piisavalt aega, et iga päev kõigiga mängida. Sellest hoolimata on näha, et Gita usaldab oma hoiuperet ning väiksemas kassiseltskonnas, päris oma perekonnaga, julgeks ta varsti lihtsalt paitused sülle pugemise vastu vahetada.

18.03.15
Gita on koos sõbranna Mileediga uues kodus :)
Täname koduandjat!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.