Kass - Gerdi s. 12/04/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Armas halli kasukaga Gerdi on tõeline mängulõvi, kes koos Hardiga heal meelel ketsipaelu sikutaks.
Nimi: 
Gerdi
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Gerdi on sündinud aprilli keskel Tamsalu tänavatel, kust ta juuli keskel Virumaa koduta loomade varjupaika sattus ning septembri alguses oma armsa venna Hardiga Tallinna Pesaleidja kassituppa kolis.

Armas halli kasukaga Gerdi on tõeline mängulõvi, kes koos Hardiga heal meelel ketsipaelu sikutaks. Kahjuks ei ole neid paelakesi liikumas piisavalt tihti, et Gerdi võiks lisaks mängimisele ka inimese paisid ja sooja sület nautida. Paelad tunduvad praegu veel õige pisut turvalisemad.

Et Gerdist saaks lisaks mängukiisule ka tõeline sülekiisu, ootab ta üle kõige oma inimese tulekut, kes temaga kingpaelu taga ajaks, kelle paid kunagi ei lõppeks. Iga väike kassilaps on kahtlemata oma peret ning päris oma inimest väärt. Gerdist saaks päris kindlasti ka ideaalne pere `teine kiisu`, kellega koos hullata ning tõeliseks sülekiisuks olemist õppida. Kassituba on kassilastele stressirikas, mis omakorda nõrgendab immuunsüsteemi ja võimaldab kiisupoegadel kergesti haigestuda (seepärast on Gerdi silma kohal ka väike seeneplekk, mis õnneks praeguseks on praktiliselt kadunud).

Gerdi on kiibistatud, vaktsineeritud ja saanud parasiitide vastase tõrje. Ta on valmis Sinuga juba kasvõi täna päris oma koju sõitma!

13.01.15
Kiisuneiu Gerdi leidis oma pere :)
Suured tänud koduandjale!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.