Kass - Garfeld s. 22/01/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Garfeld ootab suure ja julge südamega inimest, kes julgeks elus pettunud veidi metsiku kiisu südame taas sulama ja nurruma panna
Kass - Garfeld s. 22/01/2012
Kass - Garfeld s. 22/01/2012
Pesaleidja pilt 07/03/2015 - 08:15
Nimi: 
Garfeld
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Suur isane punast värvi hamstri põskedega kass Garfeld, kelle vanatädi leidis Valga linnast tänavatelt hulkumas, otsib arvatavasti OMA PÄRIS ESIMEST KODU. Garfeld lasi tädil ennast ilusti kandekasti panna ja varjupaika viia. Valga varjupaigas ootas Garfeld pikisilmi endale peremeest, aga teda ei tulnudki. Detsembrikuu viimastel päevadel kolis Garfeld Tallinnasse Pesaleidja kassituppa ja loodab, et ehk keegigi sooviks teda päriseks endale.

Puurielu vabadusega harjunud kassile ei meeldinud ja Garfeld muutus iga päevaga järjest tusasemaks. Esialgu oli Garfeld rahumeelne, vaid silitada ennast ei lasknud, kuid aja jooksul vimm vangistate vastu üha süvenes.
Nüüd juba üle poole aasta kassitoas olles, muutub Garfield üha sõbralikumaks ja mänguhimulisemaks. Vaikselt saab talle juba pai teha ning julgemad annavad talle sõrme pealt pasteeti limpsida, mis talle väga maitseb.

Garfeld ootab suure ja julge südamega inimest, kes julgeks elus pettunud veidi metsiku kiisu südame taas sulama ja nurruma panna.

20.08.15
Garfeld leidis kodu :)
Suur aitäh koduandjale!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 3 guests.

Online users