Kass - Friida proua s. 27/03/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Kui päris aus olla, siis tahaksin oma kodu ja mõnusat pehmet diivanit, kus mõnuleda ja oma teisikut telekast vaadata (nuh teate ju küll Friidat Kättemaksukontorist).
. Võrratu kolmevärviline kasukas ja säravroheline pilk. See ongi meie Friida.
Pesaleidja pilt 18/02/2014 - 16:42
Noo mõelge vaid kui mõnus on olla, kui kõhu alt on sügatud ja vahvasti mängitud. Friidale igastahes meeldib! Aga mõelge vaid, kui mõnus seda kõike oma päris kodus teha oleks? Tõeliselt tore oleks!
Nimi: 
Friida proua
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kellel on kassitoa kõige ilusamad silmad...? Minul, seda vähemalt väidavad kõik kes mulle silma on vaadanud. Kes veel mind ei tea, siis olen vahva kassiproua Friida. Mind leiti Viljandist, aga kuna ma seal omale päriskodu ei leidnud, siis otsustasin, et peab õnne pealinnas proovima. Nüüdseks olen juba natuke aega siin olnud ja teiste kiisudega tuba jaganud. Kui päris aus olla, siis tahaksin oma kodu ja mõnusat pehmet diivanit, kus mõnuleda ja oma teisikut telekast vaadata (nuh teate ju küll Friidat Kättemaksukontorist). Saladuskatte all võin öelda, et mina olen kavalam kui tema ;)
Lisaks mu ilusatele silmadele on mul mõnusalt pehme karv ja ma naudin, kui keegi mind kõrva tagant sügab. Samuti meeldib mulle mängida, päikse käes lebotada, poseerida fotograafile ja muidugi inimese läheduses olla. Igale kassiprouale kohaselt olen saanud vaktsiinid, ussirohu ja samuti olen ka kiibistatud.

15.03.14
Meie kaunite silmadega Friida saab nüüd oma kodus oma pehmel diivanil mõnuleda :)
Täname väga kodupakkujat!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.