Kass - Frida s. 18/06/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 18/03/2017 - 09:19
Pesaleidja pilt 18/03/2017 - 09:19
Pesaleidja pilt 18/03/2017 - 09:19
Nimi: 
Frida
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

FRIDA OOTAB OMA ESIMEST KODU

Frida on kena hall kassineiu, kes on elus pettunud. Temal pole olnud päris oma söögikaussi, ega ka oma sooja ja pehmet pesa, kus lihtsal lõõgastuda. Aga kõige rohkem igatseb Frida enda inimest, seda hella ja head ja kannatlikku sõpra. Just seetõttu on Frida praegu trotsi täis ja pidevalt pahas tujus, sest südames tunneb ta üksindust.
Inimese käsi on ikka veel liiga õudne, et seda endale ligi lasta, kuid Frida on avastanud uue hobi. Sulepulgaga mängimine! Seda värvilist ja lendlevat saaki võiks lõputult taga ajada!
Frida on siiani hirmul ning inimese vastu umbusklik. Harjumiseks on talle palju-palju rohkem aega vaja anda. Kuid meie oleme arvamusel, et ka sellest armsast karvakerast saab rahuliku nurrulooma.

Kui leiad, et Sul oleks piisavalt aega Frida jaoks, et tema usaldust võita ning inimesega harjutamisega veidi vaeva näha, siis täida palun meie kassivõtja küsimustik siin: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ning Sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust.

Fridaga saab kaasa ka kingipaki Royal Caninilt!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 6 guests.