Kass - Fredi s. 18/01/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Fredi eelistab igal võimalikul hetkel inimeste kõrval pikutada
Kass - Fredi s. 18/01/2013
Pesaleidja pilt 12/09/2013 - 16:21
Pesaleidja pilt 21/08/2013 - 09:43
Nimi: 
Fredi
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Fredi on kahevärviline noor kassipoiss, kes on leitud 7. augustil 2013 Tartust, Kaunase pst 50 maja eest.

Fredi on umbes 7-8-kuune halli-valgekirju kassinoormees. Kindlasti on tegemist üsna suure kassi järeltulijaga, sest juba praegu, vaatamata oma noorele eale, on Fredi-poiss suure kondiga. Nagu ikka temavanuselisi kassilapsi, nii ka Fredit paeluvad igasugused nöörijupikesed, krõbisevad pakkepaberid ja piiksuvad hiired, kuid üle kõige maailmas armastab ta siiski inimeste lähedust ja paitamist.

Fredi on noore kassi kohta uskumatult elegantne ja viisakas – teda oleks justkui sünnist saati koolitatud õpikute järgi ja siis juhtus midagi, mille tõttu Fredi sattus tänavale…
Liivakasti kasutab ta vägagi eeskujulikult. Samuti ei ole tema puhul märgata mitte mingit toiduga pirtsutamist. Sööb-joob kõike, mis talle antakse. Fredi ei küünista, ei lõhu mööblit, ei kakle teiste kassidega ja laseb tüdrukkassid alati enne toidukausi kallale – Fredi on lihtsalt ideaalne kass! Kui ta parasjagu ei mängi ega pikuta inimeste kõrval, siis tõenäoliselt istub ta aknalaual ja vaatab rahulikult linde, ilma neid kuidagi häirimata. Linnud teda ei karda, sest Fredi jälgib nende tegevust hiirvaikselt.

30.09.13
Täpselt 1 kuu ja 23 päeva on möödas sellest, kui Fredi leiti tänavalt poriloigust vett joomas. Ja täna see juhtus!!! Fredi sõitis uhkes transpordikotis oma PÄRISKOJU!
Suur aitäh Fredi uuele kodule!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Krutskeid täis noormees Jassu :) teisipäev 22/10/2013

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.