Kass - Freddy s. 15/05/2017

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 28/07/2017 - 07:48
Pesaleidja pilt 28/07/2017 - 07:49
Pesaleidja pilt 28/07/2017 - 07:47
Pesaleidja pilt 28/07/2017 - 07:47
Nimi: 
Freddy
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Raplamaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kui Pesakond hoiukodusse saabus, siis olid nad nii väikesed, et ei saanud vahet teha poistel ja tüdrukutel. Võis arvata, et kolm kolmevärvilist on õed ja mis siis muud üle jäi, kui arvata, et valge ja halliga on poisid. Nii oligi, hallid olid poisid.

Üks poiss oli Pesakonnast kaalult kõige suurem ja tema sai nimeks Grey, sest Hallike ei sobinud. Loomasõber teab, miks.(Koer Hallikesega juhtunu pärast)

Teist poissi hüüdsime algul Traksidega Poisiks, sest temal jooksid kaenla alt nagu valged traksid üle halli ülikonna.

Hoiukodusse tulles on tited tihti väga sarnased ja nimesid kohe leida raske, kuid ajapikku hakkavad nende erinevused välja tulema ja tuleb see õige nimi ka tite juurde, vaja ainult oodata. Kuna teised Pesakonnast olid juba saanud ilusad nimed, aga Traksidega Poisil ikka veel indiaaninimi, siis tuli mingi hetk pähe nimetada ta laulja Freddie Mercury järgi Freddyks. Tema käis ka vist traksidega...või vähemalt valge maikaga.

Niisiis on meil hoiukodus kaks vennakest, Grey ja Freddy, kes ootavad head ja armastavat kodu. Nemad on peaaegu sarnased, neid saab eristada selle järgi, et ühel on traksid, teisel mitte.

Poisid on julgemad kui Pesakonna tüdrukud, mängivad palju ja söövad ka palju. Inimese käesse suhtuvad rahulikult, no võta siis sülle ja paita, kui tahad...

Kuna nende emme on väga arglik, siis on hea, kui tited saavad omaette elama, et oma suhtlemis- ja hellusevajadus kätte saada oma uuelt perekonnalt.

Poisid on saanud parasiiditõrje ja saavad enne kojuminekut ka passi ja kiibi.

13.08.17
Freddy läks oma koju :)
Suur aitäh kodu andnud perele!

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.