Kass - Franz von Fürstenberg s. 14/04/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Sussike on terve oma elu armastavat peremeest otsinud.
Sussike on terve oma elu armastavat peremeest otsinud.
Kass - Franz von Fürstenberg s. 14/04/2011
Kass - Franz von Fürstenberg s. 14/04/2011
Nimi: 
Franz von Fürstenberg
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Lihtrahvas kummardagem - siseneb Tema Kuninglik Koduotsija Franz von Fürstenberg. Kuulus Fürstenbergide suguvõsa pärineb Baden-Württembergi maakonnast ning nende seas võib leida nii kindraleid, kirikutegelasi, diplomaate, akadeemikuid ning perekonna kõrgajastul isegi mõned printsid. Väga võimalik, et tema perekond ulatub ka kunagisse “Seitsme linnuse maani” - täna tunneme seda kui Transilvaaniat.
Miks me nii arvame? Väga lihtne - vaid pilk Franzu kelmikatele vampiirihammastele ja meenub metsadetagusel maal põnevust külvanud Vlad III Dracula. Kuid ajalugu ajalooks. Franz on siin, et jääda. Tema unistus on leida oma elu esimene kodu. Kuigi printside suguvõsast, siis ei oota see kuninglikult valgete kinnastega nägus noormees sugugi paleed. Ta jumaldaks oma pesa, inimest, kes pai teeks ning ega ta ühest mõnusast kalkunipasteedist ka ära ei ütleks. Peale võimult kukutamist kodumaal on Franz õige pisut ettevaatlik, mitte metsik, kõigest ettevaatlik, kuid tegelikult talle meeldivad inimesed.

Franz on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ning saanud parasiitide vastase tõrje ehk siis kas või kohe oma asjad pakkima ja uude koju rändama.

Detsember 2016.
Franzu hoiukodust sai tema pärisomakodu :)
Suur-suur aitäh!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.