Kass - Fransesca s. 09/09/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 09/03/2017 - 22:36
Pesaleidja pilt 09/03/2017 - 22:36
Nimi: 
Fransesca
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

ANNA FRANSESCALE VÕIMALUS

Fransesca on terve oma elu elanud kolooniakassina. Hetkel on ta umbes 3-aastane. Ta püüti Saue vallast, kus ta liikus koos teiste emastega. Teda nähti tihti, kuid mitte kunagi lähedalt, vaid nii viie meetri kauguselt. Lähemale ta ei julgenud mitte mingil juhul tulla. Ometi on see ilusa kasukamustriga neiu uudishimulik, kohe väga ning see on hea märk!

Tihti ta vaatab Sulle otsa ning jutustab pikad lood ära. Kõik, mis ta oma elus on pidanud läbi elama. See on tema omapära, tõeline laululind. Praegu veel Fransesca susiseb inimese peale, kuid ometi pole ta kordagi üritanud rünnata. Ju ta proovib endast karmi muljet jätta. Toitu ta veel käest vastu ei võta, aga kätt julgeb nuusutada küll. Oleme arvamusel, et temast saab kindlasti inimese kass, kui temaga piisavalt tegeleda: talle näidata kui hea on olla kodukass ja mis tunne see on, kui keegi sinust tõeliselt hoolib.

Kui Fransesca tundub õige kaaslane just Sinule, siis palun täida meie kassivõtja küsimustik siin: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ning vabatahtlik võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust. Kui Sinul on juba kõik neljajalgsed sõbrad olemas, siis jaga seda kuulutust ja leiame koos Fransescale oma kodu!

Fransesca on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibitud ning parasiitidest vaba. Lisaks võtab Fransesca uude koju kaasa kingituse Royal Caninilt.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.