Kass - Filip s. 28/04/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 28/12/2017 - 07:21
Nimi: 
Filip
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

ILUDUS FILIP IGATSEB KODUSOOJUST

Filip sattus Pesaleidja hoole alla kaunite tänavakasside poolest tuntud Mustveest. See pisut õnnetu olemisega kassinoormees asus elutsema ühe pere hoovile sel suvel ning kuidagi lahkuda ei tahtnud. Kassikest sai imetleda vaid eemalt ning talle lähenedes ta kaugenes. Keegi seda iludust omaks ei tunnistanud ja nii ta siis ootas seal hoovi peal võimalust. Võimalust saada sooja. Mõned päevad tagasi õnnestus see tegelane aga kinni püüda ning kass rändas Tartusse, kus sai kastreeritud, kiibitud ning läbis parasiiditõrje. Nagu ehtne kodukass juba. Passi sai sünniaastaks märgitud 2016. Seega igati noor kassipoiss.
Kassike pole grammigi metsik. Ei karda ega susise. Vaatab inimesele julgelt otsa. Hetkel on aga kuude pikkune tänaval olek teda vähe ettevaatlikuks teinud, kuid laseb end juba kenasti ka paitada. Tõeliselt rahuliku olekuga kassinoormees. Kuigi paitamise ajal manab veel hetkel ette sellise näo, et "kas sa tõesti pead". Päriskodus kindlasti avaneks ja õpiks pai-sessioonidest uuesti rõõmu tundma. Aga kassikese silmist on juba praegult näha, kui tänulik ta võimaluse eest tänavalt pääseda on.
Kahjuks ei saa iludus praeguses peatuspaigas olla kaua ning edasi pole tal minna enam kuskile.

Kui sa tunned, et sooviksid sellele tegelasele pakkuda, kas lausa päriskodu või siis esialgu hoiukodu, siis täida ära Pesaleidja kassisoovija ankeet leheküljel http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused või kirjuta meilile info@pesaleidja.ee ning kassikese käpakäiguga tegelev vabatahtlik võtab sinuga ühendust.

Noo sa vaata vaid teda, selline imekaunis tegelane oleks ju ometi iga kodu ehteks, eksju?

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 11 guests.

Online users