Kass - Ferdinand s. 19/04/2012

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 19/09/2017 - 20:51
Nimi: 
Ferdinand
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Tere, ma olen Ferdinand! Ja mul on üks väike viga! Nimelt minust on väga raske pilti teha, sest ma tahan, et käed, mis kaamerat hoiavad, mulle hoopis pai teeksid! Muidu olen ma igati tips-tops poiss!

Mu need kahejalgsed sõbrad siin varjupaigas räägivad, et ma sündisin kuskil viis aastat tagasi, aga kuna ma kalendrit ei tunne, siis ma ise ka paremini ei tea. Aga ma tean nii palju, et nad on mulle andnud kibedat rohtu, et mul usse ei oleks, ja süsti, et ma igasuguseid koledaid haiguseid ei saaks. Hoolitsesid ka selle eest, et kiisupoegi juurde ei tekitaks. Kodutuid kiisusid ju niigi palju, ei ole vaja neid juurde tekitada, eks ole?

Ah, mis neist teistest kassidest, räägime ikka minust! Mul on väga ilus must-valge kasukas. Ütleks lausa, et kõige ilusam! Mõnus paitada, ausõna! Ja ma väga-väga tahaks päris oma Sõpra, et ma ei peaks paisid kellegagi jagama.
Kas Sa sooviks olla minu sõber? Kui jah, siis palun täida üks väike ankeedike: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja me kutsume Su mulle külla!

PS! Viisaka poisina võtan koju kaasa ka kingipaki Royal Caninilt!

PSS! Piilu ka, kas leiad mu veebikaamera vahendusel üles: http://animalslife.net/pesaleidja-3/ !

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 4 guests.

Online users