Kass - Eva s. 27/03/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
VAHEL VÕIB MAAILM TAGURPIDI PALJU PAREM OLLA!
Pesaleidja pilt 10/09/2015 - 18:28
Virumaa neiu Eva ootab oma kodu!
Pesaleidja pilt 02/06/2015 - 19:28
Nimi: 
Eva
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Eva on mõne aasta vanune kassipreili, kes on elanud täpselt aasta aega kassitoas. Kuid õnn pole talle ikka naeratanud. Eva on sõbralik ning väga seltskondlik, kuid peab eelnevalt mainima, et iseloomuga. Talle meeldib mõnda head sulepulka taga ajada või hoopis palli. Suvel meeldiks talle väga õues jalutamas käia, sest suveperiooditi, kui meil on aknad lahti(aknavõrgud ees loomulikult), siis istub ta alati akna juures ootuses, millal ta õue saaks jalutama minna, seega kui sa just soovidki õuekassi, siis Eva on just see kass, kes sulle sobiks. Kui võimalik, siis talle meeldiks elada pere ainukese kassina.

Varasemalt:
Eva ei tea enam, mida ta tegema peaks, et veidi inimeste tähelepanu saada. Kõik on justkui olemas, aga ikka keegi ei soovi Evat endale. Sellepärast on Eva õnnetu kassitoas, kus ta peab ligi 50 teise kassiga ühte tuba jagama. Seetõttu on ta vahel pahur teiste kasside peal. Kas sina poleks, siis pahur kui sa peaksid jagama ühte tuba 50 teise inimesega? Ütle ausalt. Seega otsiks Eva sellist kodu, kus võimalusel pole teist kassi ning oleks suur kinnine aed, kus ta saaks õues käia jalutamas. Kassitoas on Eva lemmikkohad akna juures, kust ta näeb mis toimub õues ning kust saab hingata värsket õhku ning kui värskest õhust on hing täis, siis ta läheb kuskile pessa magama. Ning söömise ja magamise vahepeale, kui tal tuju on, siis võib ta väikest nöörijupi ka taga ajada.

Ükspäev oli Eval see õnnepäev, kui kassituppa tuldi endale koju kassi valima ning valituks osutus Eva. Jõudsime juba meie rõõmustada ja õhupallid täis puhuda ning sellise sündmuse puhul šampuse lahti teha, kui Eva kodu teatas, et neile Eva ikkagi ei sobi ning toovad ta tagasi. Seega ootab Eva taas kodu meie kassitoas, seekord küll veidi veel õnnetumana kui enne. Ta peaaegu sai hingata rahulikult, oma kodus, kus ta ei pea tuba jagama 50 teise kassiga.
Eva on sõbralik, aga iseloomuga, kui ta ei soovi, siis ta ei tule sinu juurde ning ei küsi pai. Kui aga soovib, siis küsib. Lisaks on Eva väga mänguline, nöörikese juppi ajab heameelega taga ning igapäev suudab ta meid millegagi üllatada, näiteks viimati näitas ta meile kui ideaalne traksikass ta on.
Eva on 2-aastane ning pärit on ta Virumaa varjupaigast.

Eva mõtles, et proovib midagi uut. Haaras paberit ja tinti ning hakkas ridu kirja panema.

Olen Rakverest üks kassiplika
Ei mu nimi ei ole Vika.
Vaid hoopiski olen Eva,
mul on teile üks teema.
Nimelt olen 2 aastat vana,
olen kass ja mitte kana.
Mul üks probleem on edastada,
et noh tahaks leida oma kodu juba.
Siin kassitoas elada pole vigagi,
ning halba ei kirjuta ma ridagi.
Kuid oma pere on mul oluline,
see ei tohiks olla keeruline.
Siiski leidnud ei ole sedagi.
ehk huvitan ma kedagi.
Siis täida ankeet veel
ning ole mulle järgi teel.

01.03.16
Eval on nüüd uus kodu :)
Suur-suur tänu koduandjale!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 3 guests.