Kass - Ervin s. 05/09/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Ervin on lihtne Eesti maapoiss, kes otsib endale nüüd pealinnas päriskodu!
Pesaleidja pilt 01/11/2014 - 10:40
Nimi: 
Ervin
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Ervin on lihtne Eesti maapoiss, kes otsib endale nüüd pealinnas päriskodu!
Pärit on ta Viljandimaalt, kus ta meile teadmata põhjusel üksinda ringi jalutas. Nüüd aga otsustas pealinna õnne otsima tulla. Järsku leidub siin inimeste seas kedagi, kes sooviks endale ühte mõnusalt suurt kasvu isast kõutsi. Ervinil ei oleks muidugi midagi ka selle vastu kui hoopis mõnda kolmandasse linna elama kolida. Või veelgi enam - näiteks mõnda tallu pererahvale seltsiliseks.

Ervin inimesi armastab ja saab nendega väga hästi läbi. Pesaleidja vabatahtlikele jäi ta juba ühel varasemal Viljandi külastusel silma, kui ta meeleheitlikult iga mööduva inimese tähelepanu ja paikätt enda poole üritas meelitada. Tähelepanu armastab ta veel praegugi. Teised kassid talle see-eest väga ei meeldi. Või vähemasti võiksid nad siis tema tahtmist teha ning mitte tema lemmikpesas magada ja tema lemmikkausist toitu süüa.

Ervin sobib ideaalselt peresse, kes hindab suurte kasside ilu ja võimsust. Ei, Ervin ei ole paks. Ta ongi oma olemuselt suur. Tema käpadki on juba sellised karumõõtu ning ka kehalt on ta suur ja kõrge. Mõnusa ja hea toidu peal kasvaks temast ilmselt endast ka selline mõnus karumürakas. Seda kõike aga ei saa tegelikult kirjeldada. Ervinit peab tulema vaatama ja ise temaga tutvuma.

Ervin on leitud 12.02.14 Tarvastu vallast Anikatsi külast, kust Viljandi kodutute loomade varjupaik ta enda hoole alla võttis. 31. augustil kolis Ervin Tallinnasse Pesaleidja kassituppa.

08.11.14
Meie suur poiss Ervin läks oma koju :)
Täname väga Ervinile kodu pakkunud peret!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 0 guests.