Kass - Enrico s. 15/05/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Üle kõige unistan ma sellest, et siin Pesaleidja kassitoas astuks uksest sisse keegi, kes ütleks, et soovib just minu, Enrico, parim sõber olla. Aegade lõpuni.
Pesaleidja pilt 11/11/2014 - 10:44
Pesaleidja pilt 11/11/2014 - 10:44
Nimi: 
Enrico
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Hei sõbrad,
Võin teid ju sõpradeks kutsuda? Mina olen Enrico ning tahan olla kõigi sõber! Lubate ju? Palun?
Et meil oleks lihtsam sõbraks saada, räägin teile veidi endast. Nagu pildiltki vast näete, olen üks superlahe punapea. Vanust on mul umbes viis-kuus kuud. Kuna ma oma titeaega täpselt ei mäleta, ei oska teile ka oma sünnipäeva öelda. Vaatamata ülimale noorusele olen üks asjalik noorhärra. Kujutage ette, vaid neljakuuselt uitasin ringi Valgas ning üritasin iseseisvalt kodu leida! No loomulikult see ei õnnestunud.. Vaatamata sellele, et ma kodu ei leidnud, sattusin Rimi juures toredatelt inimestelt abi paluma - ütlesin ju sulle, kallis sõber, et ma olen tark poiss, hihii! :) Tänu sellele ei pea ma enam õues külma, nälga ja janu kannatama.
Sellega mu seiklused ei lõpe, ooo ei! Olles mitu nädalat Valgas elanud, tuli uudis - aeg on kohev saba transpordipuuri pakkida. Täitsa vahva oli, kolm tundi autosõitu, kaaslasteks 15 kass-sõpra ja kaks inimsõpra!

Pealinnas ootas meid üllatus - mitu vabatahtlikku oli vaatamata hilisele õhtutunnile tulnud meid Pesaleidja kassituppa tervitama. Ma lihtsalt pean oma rõõmu jagama - kolisin suurde tuppa, kus elab küll veel umbestäpselt 45 kassi, kuid ruumi joosta ja ringi trallida on siiski piisavalt. Loodetavasti lubatakse mul mu tulevases kodus ka joosta ja mängida :). Kiirelt leidsin suurest toast üles ruumi kõige lahedama mänguasja - Arturi saba! Täiega äge on seda kutti mängule meelitada tema saba taga ajades! Oh kuidas mulle meeldib teisi mängule kutsuda..

Üle kõige unistan ma sellest, et siin Pesaleidja kassitoas astuks uksest sisse keegi, kes ütleks, et soovib just minu, Enrico, parim sõber olla. Aegade lõpuni. Ega ma kade poiss pole - uues kodus võib teine kass ka ees olla, siis ei hakka igav. Mängukaaslase puudumise korral võid mõne laheda tüübi ka siitsamast lisaks võtta.
Et mul tulevases elus parem oleks, lubasin paigaldada endale kiibi, teha vaktsiinisüsti ja kastreerimas käisin ka ära.

Kui sa nüüd veel mu jutust tüdinud pole ja sooviksid minuga mu ülejäänud elu koos veeta, täida väike ankeet aadressil http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja minu vabatahtlikust semu võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Peatse kohtumiseni!
Enrico

19.11.14
Enrico leidis oma pesa :)
Suur aitäh talle kodu andnud perele!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Jassupere tervitus :) kolmapäev 31/12/2014

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.