Kass - Emmeliine s. 07/03/2008

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 22/10/2015 - 09:25
IMEARMAS EMMELIINE OOTAB HOIUKODUS OMA PÄRISKODU!
Pesaleidja pilt 02/10/2015 - 18:11
Pesaleidja pilt 15/03/2016 - 08:50
Nimi: 
Emmeliine
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

MEREVAIGUSTE SILMADEGA EMMELIINE PALUB KOJU!

Emmeliine on umbes 8-aastane imeilus ja vägagi sõbralik kassineiu. Kass on leitud Valgast, kui ta oli juba tükk aega elanud kodutuna tänaval ning viimaks heatahtlikud kodanikud ta kaasa võtsid ning varjupaika toimetasid. Majaelanike sõnul väga hea hiirepüüdja - kõik oma pojad on ta tänaval üles kasvatanud kuskiltki lisatoitu saamata.
Esialgsel vaatlusel võib tunduda, et Emmeliine on kurja või metsiku kassi olemisega. Tegelikkuses on tema sees väga sõbraliku ja helliku kassi hing, mis pigem lööb eriti esile peale mõningast tutvumist ja veendumist, et inimene on täpselt nii hea, kui tundub.

Emmeliine on oma päriskodu ootamisest juba kurb ning õnnetu. Ta seljataga on väga hiljutine kolimine hoiukodust tagasi kassituppa, mis usalduse inimeste vastu taaskord kõikuma lõi. Ta vaatab kõiki inimesi ootusrikkalt, et ehk kunagi.. ehk kunagi ikka keegi julgeb võtta 8-aastast kassi. Eelistatakse kassipoegi ja 8-aastast kassi peetakse juba vanaks, kuid samas teadmata, et tegelikult võib Emmeliine elada teise sama palju veel..
Emmeliine tervisega on kõik kõige paremas korras ja ta on igati valmis minema oma päris koju, oma päris inimeste juurde. Ta ei ole veel kordagi näidanud kassitoas viibimise jooksul välja mingisugustki tõbisuse märki (ptüi-ptüi-ptüi!) ja on vägagi eeskujulikult käitunud, tehes oma hädasid just-täpselt vaid liivakasti ja süües väga hea isuga kõike, mida pakutakse.

27.05.16
Emmeliine läks koju :)
Suur aitäh kassiprouale kodu andnud perele!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.