Kass - Eloise s. 10/07/2017

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 10/10/2017 - 08:58
Nimi: 
Eloise
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

PISUT KURVASILMNE JA HARULDANE KASSILAPS - Eloise otsib kodu!

Eloise jõudis Pesaleidja kassituppa Viljandi varjupaigast ja usub ning teab, et Tallinnas kui pealinnas on kindlasti rohkem võimalusi kodu leida. Nii temal kui ka tema õdedel ja vendadel. Kuid eelkõige tahab täna end tutvustada pigem Eloise, sest seda üks iseseisev ja täis hakkamist kiisulaps ju tegema peab:

Tere, mina olen Eloise!
Miks mind nimetatakse iseseisvaks? Või haruldaseks? Sest kui meid Pesaleidjas kõik koos ühte suurde puuri pandi, et meid natukenegi jälgida saaks, siis minul kadus isu puuris istuda ära! Pugesin puurivõre vahelt välja ja müttasin hoopis ise ringi - tutvusin teiste kiisudega, kes puurides ning vaatasin ravimiriiulilt kõikvõimalikud pakid üle! Siis vupsasin öösel kogemata püügipuuri ja mind pandi tagasi hommikul tüütute õdede-vendade juurde, kes muudkui mängida madistasid. Põgenesin uuesti! Ja see kordus veel ja veel, kuni lõpuks inimestel tüdimus tuli. Nad lasidki mu puurist välja, üldpopulatsiooni teistega kokku.
Ja miks ma olen haruldane?
Sest ma olen üleni punane, aga ma olen tüdruk!

Olen üks vahva, iseseisev ja väga konservimaias kiisutüdruk. Mul on natukene nukrad silmad, aga elu ei olegi ju meelakkumine, mis?

Olen vaktsineeritud, saanud sise- ja välisparasiiditõrjed ning kojuminekuks saab mul olema ka kiip! Ma veel ei tea, mis see on, aga küll ma teada saan!

Koju kaasa võtan pisikese toidupaki ning kausid! Lisaks saan nende heade inimestega kaasa ka mänguasja ning sooduskupongi, et järgmine toidukott pisut soodsamalt meile tulla saaks!

Tule mulle juba järgi, ole pai.

10.11.17
Eloise läkski koju :)
Täname väga peret, kes kassineiule kodu andis!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.