Kass - Elizabeth s. 29/08/2017

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 07/11/2017 - 20:04
Pesaleidja pilt 25/11/2017 - 19:10
Pesaleidja pilt 07/11/2017 - 20:04
Pesaleidja pilt 07/11/2017 - 20:04
Nimi: 
Elizabeth
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KUNINGLIK MULGI MIISU VAJAB OMA PALEED

Kurrnjau, armsad inimesed. Mina olen pärit Mulgimaa pealinnast Viljandist.
Ja nimi on mul ka uhke - mina olen Elizabeth ehk Liisu. Ma nii väga armastan kaisus magamist ja õega koos hoiukodus ringi rändamist! Loomult olen ma päris julge. Siin hoiukodus on väga äge. Ja minu ilusa triibulise kasuka eest hoolitsetakse siin ka väga hästi. Ning pehmele diivanile on tehtud ekstra pehme pesa, kus on nii hea päikese käes pikutada.
Ja nurruda mulle meeldib – tasub hoiuperenaisel vaid käsi välja sirutada ja juba ma kurisen. Aga üle kõige armastan mängida. Lausa kõigega, mis ette juhtub. Ja kui mänguasja pole käepärast, siis mängin peitust. Võin ennast nii osavalt väikeses toas ära peita, et hoiuperenaine peab mind tund aega taga otsima. Haa – see on ju nii põnev: vaadata, kuidas ta tuhlab!
Muidugi, söök on ka väga tähtis. Söön isuga kõike, mida pakutakse. Ja siis käin korralikult liivakastis. Kui käpad mustaks saavad, siis käin neid veekausis loputamas. Ausõna!
Kui ma päris tilluke olin, siis jäin haigeks. Aga kannatasin kõik ravid daamile kohaselt ära ja nüüd olen täitsa terve. Mul lihtsalt on selline võitlejahing. Ikkagi – Elizabeth, nagu see võõramaa kuningannagi.

Nagu sa juba aru said, siis olen üks igati äge tüdruk! Tahad minuga sõbraks saada, või isegi mulle kodu pakkuda? No täida siis see väike ankeet ja mu hoiukoduperenaine kutsub Su külla. Ootame sind!

23.12.17
Väike kassitüdruk läks oma koju :)
Suur tänu perele meie kassikesele kodu andmise eest!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 7 guests.

Online users