Kass - Elfen s. 27/07/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 01/01/2018 - 15:19
Pesaleidja pilt 01/01/2018 - 15:19
Pesaleidja pilt 01/01/2018 - 15:19
Pesaleidja pilt 01/01/2018 - 15:18
Nimi: 
Elfen
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Paide
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Elfeni esimesed neli elukuud möödusid emaga Järva-Jaani tänavatel. Pesakonda küll märgati, aga hoolitsev kassiema peitis pojad ära ning kui nad kätte saadi, olid nad juba pea 4-kuused.
Läbi raskuste õnnestus leida ajutine hoiukoht, et kassipere saaks harjuda tubase elu ja tubaste kommetega. Neli kuud tänaval ja inimestest eemal tegid
kassilapsed araks ja ettevaatlikuks.

Elfen sattus Pesaleidja hoiukodusse koos kahe õe ja vennaga. Vapralt talus ta ravimist, tedagi kimbutasid silma- ja kõrvahädad, mis nüüdseks on ravitud.

Elfen on hästi mänguline, imeilus, pikakarvaline, aga suhtlemises inimesega veab argus alt... Hea meelega tuleb võtab peo pealt maiust, mängib ja ajab sulepulka taga, aga paid on tema jaoks veel hirmutavad. Kassipoiss teab, et kõige parem on voodis magada, kui hoiuinimene on ära, põõnab kogu kassipere voodis!

Elfeni usalduse võitmiseks on vaja veidi vaeva näha, aga mäng ja maiused aitavad kindlasti.

Elfen on saanud ussirohu, kiibi ja passi. Kasutab kenasti liivakasti, saab hästi läbi pere kassiga. Ta on üks vahva kutt,kes otsib hoolivat kodu, kel on tema jaoks aega, et kassipoiss tubase elu ja inimestega harjuks.
Pesaleidja poolt saab ta kaasa Royal Canini kingipakikese.

Kui Sa tunned, et oleksid valmis pakkuma Elfenile hoiukodu või äkki isegi päriskodu, siis täida meie kassivõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja me võtame Sinuga ühendust.

Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Elfeni agent, kellele saad kirjutada aadressil: kylli@pesaleidja.ee

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 4 guests.

Online users