Kass - Eclipse s. 24/06/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 11/01/2018 - 22:46
Pesaleidja pilt 11/01/2018 - 22:46
Pesaleidja pilt 11/01/2018 - 22:46
Pesaleidja pilt 11/01/2018 - 22:46
Nimi: 
Eclipse
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

IMELINE ECLIPSE JÄTAB PÄIKSEGI VARJU!

Eclipse on lumivalge kasukaga ja siniste silmadega kassipoiss. Kuigi tal vanust 5-6 kuud, siis on ta kasvult pisikene ja võib oletada, et ta jääbki väiksemat kasvu kassikeseks.
Kiisu kasukas on niivõrd paks, et oma olekult meenutab ta mõmmikut. Ka iseloomult on Eclipse kui kaisukaru. Ta armastab üle kõige inimese lähedust, käies inimesel kannul, nühkides jalgu ning kõvasti nurrudes ning käpakestega sõtkudes. Kassike võtab omaks iga inimese, kes talle õrna paikätt pakub.
Eclipse on kassipojale omaselt uudishimulik, mänguhimuline ning energiline, ning ootab, et temaga tegeletakse ja mängitakse.

Ega me tema minevikust kuigi palju ei teagi. Sündis kusagil Nõmmel ja leiti hüljatuna ühe eramaja hoovist, kust rändas varjupaika ning paari kuu pärast Pesaleidja kassituppa. Aga kassitoa enam kui saja täiskasvnud kiisu hulgas on väiksel kassipojal väga keeruline olla ja hetkel asub Eclipse hetkel Tallinnas hoiukodus.

Kui me mõnikord kassisoovijatele ütleme, et kassike on nii arg, et tal oleks keeruline olla väikeste lastega kodus, siis Eclipse ilmselt naudiks lapsi ja möllu, mida oleks koos nendega võimalik korraldada.

Kiisuga tuleb koju kaasa Royal Canini stardipakike, mis sisaldab kassitoidu kotti, toidukaussi, mänguasju.

Kui soovid Eclipsele kodu pakkuda, täida kiisuvõtja küsimustik aadressil http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ning tema vabatahtlik võtab Sinuga varsti ühendust.

Ja kui Sul on küsimusi, võid kirjutada Eclipse esindajale aadressile kylli@pesaleidja.ee

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.